android-boom.pl
Doodle Jump
Aktualizacje:
7-09-2016, 11:10
Wersja:
Zależy od urządzenia
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Lima Sky LLC
Folder:
Akcja
Źródło:

Doodle Jump v Zależy od urządzenia.apk - download za free

0
Doodle Jump
Doodle Jump
Doodle Jump
Doodle Jump
Doodle Jump - gra zręcznościowa na telefony i tablety Android, podczas której będziesz musiał dużo skakać! Spośród wielu dostępnych aplikacji na Android ona stała się prawdziwym hitem. Zgodnie z opiniami cieszącego się autorytetem wydawnictwa internetowego Macworld ta gra została uznana za najlepszą "mikro grę " na urządzenia mobilne! Co takiego niezwykłego ma w sobie ta gra i dlaczego jest tak lubiana? Na pierwszy rzut oka niby nie ma w niej nic niezwykłego, ale jeśli uruchomisz tę grę na swoim urządzeniu, to ona zajmie Ci cały wolny czas.

Jak wysoko możesz skakać?
Jako główny bohater (zielona istota pochodzenia pozaziemskiego), wspinasz się do góry na terenie do gry podobnym do arkuszu zeszytu w klatkę z chaotycznie umieszczonymi "deskami". Sterujesz za pomocą przyspieszeniomierza, a przeskakując kolejne szczeble, musisz lekko pochylić urządzenie w lewo lub w prawo. Aby wystrzelić w stojącego na Twojej drodze potwora, tapnij palcem po ekranie (niektórych potworów jednym strzałem nie zabijesz). Nie mówiąc już o potworach, na swojej drodze natrafisz na różne przedmioty, które pomogą Ci skakać jeszcze wyżej. Przykładowo, sprężynka lub trampolina podniosą Cię o kilka szczebli wyżej, ale czapka ze śmigłem, plecak odrzutowy lub rakiety poprowadzą Cię o wiele wyżej, zmiatając na Twojej drodze potworów i inne przeszkody, które mogłyby przysparzyć trudności. W grze Doodle Jump także możesz kupić dodatkowe ulepszenia lub zmiany wyglądu głównego bohatera.

Dostępne mapy:
• przygoda kosmiczna;
• jungle;
• boisko do piłki nożnej;
• podwodny świat;
• mapa zimowa;
• halloween;
• połacie lodu;
• uroczystości Wielkanocne;
• świat ninja.

W każdej z tych map czeka na Ciebie wspaniała grafika, unikalne potwory oraz bonusy charakterystyczne wyłącznie dla konkretnej mapy, a także główny bohater, który otrzyma unikalne ubrania dla każdej mapy. Dlatego zmieniając mapę gry Doodle Jump, otrzymujesz jak niby zupełnie nową grę, zasady i cele której pozostają te same. Skacz coraz wyżej, aby awansować do rekordów innych graczy i pobić je. Jeśli zobaczysz po drodze znak z cyframi i nazwiskiem - wiedz, że pobiłeś czyjś rekord i już niedługo zbliża się nowy szczyt. Gra zawiera globalną listę liderów, abyś zawsze mógł być na bieżąco z najnowszymi rekordami. Spróbuj pobić największy rekord i zostać liderem tablicy turniejowej!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl