android-boom.pl
Nebulous
Aktualizacje:
7-08-2021, 18:38
Wersja:
2.3.5
Android:
4.1.9.2
Developer:
Simplicial Software, LLC
Folder:
Akcja
Źródło:

Nebulous v 2.3.5.apk - download za free

+2
Nebulous
Nebulous
Nebulous
Nebulous
Gra Nebulous na Android - to niezwykle wciągające zajęcie w trybie gry online: elementy strategiczne w połączeniu z mechaniką zręcznościową sprawiają, że gra jest jedną z najlepszych w swoim rodzaju. Będziesz miał do dyspozycji niewielką planetę, która nieśpiesznie porusza się w kosmicznych głębinach. Musisz zwiększać jej rozmiar pochłaniając przeróżne ciała niebieskie, ale nie myśl, że w tym niezmiernym wszechświecie będziesz sam – dookoła Ciebie będą poruszać się inni gracze, rozmiary których mogą kilka razy przewyższać Twoje własne. Musisz ze wszystkich sił nabrać masę dla swojej planety, aby w ten sposób nie stać się żywnością dla innych graczy. Jeśli znienacka pochłonie Cię inny gracz, wtedy gra jest skończona i musisz zaczynasz od nowa.

Świetnie, że gra ma wiele sposobów na zarządzanie. Możesz po prostu wodzić palcem po ekranie, nacisnąć na potrzebne miejsca, do których powinniśmy skierować naszą planetę, używać czujnika nachylenia lub wirtualny joystick. Zarządzanie jest proste, ale nie można powiedzieć, że zrobisz coś z łatwością. Ogromna liczba uczestników, którzy usiłują zjeść innych graczy i nie pozostawić od nich nic. Po pewnym czasie, nasza planeta zdobędzie dwie ciekawe umiejętności. Używając jednej z funkcji możesz rozdwajać swoją planetę i w kilka sekund pochłaniać mniejszych konkurentów, co z kolei umożliwia zwiększenie rozmiaru już dwóch własnych planet. Jednak, należy wziąć pod uwagę, że im większy będzie Twój rozmiar, tym wolniej się poruszasz. Inną charakterystyczną cechą jest to, że możesz strzelać, na skutek czego przełamiesz mocniejszych przeciwników, którzy zdobyli wystarczającą ilość punktów.

Tak samo czarne dziury mogą pomóc zniszczyć bardziej groźnych wrogów, dlatego na wczesnych etapach gry najlepiej byłoby ukrywać się właśnie w takich schowkach. Oprócz tego, na ekranie możesz zauważyć dwie białe dziury, które są one rzadko spotykane, ale lepiej się pospiesz i zjedz je, aczkolwiek mogą one w kilka razy zwiększyć rozmiar Twojej planety. Nebulous – to porywająca gra zręcznościowa, którą zamieszkuje duch rywalizacji wspólnie z realnymi graczami. Za każdym razem gracz pragnie stać się silniejszym i mocniejszym w porównaniu z resztą użytkowników, przeto postaraj się dostać do tabeli osiągnięć dokładając wszelkich starań.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl