android-boom.pl
Office Rumble
Aktualizacje:
15-07-2016, 14:09
Wersja:
1.39
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
PNIX Games
Folder:
Akcja
Źródło:

Office Rumble v 1.39.apk - download za free

0
Office Rumble
Office Rumble
Office Rumble
Office Rumble
Długo oczekiwana aplikacja dla rozrywki, z którą wielu graczy wiązało nadzieje! Absolutny mistrz w kategorii gier na pokonanie stresu. Zapraszamy do Office Rumble na Android: na pewno spełniły się wszystkie oczekiwania i gorące marzenia. Nie ma tu żadnych zakazów i ograniczeń! Uwolnij swój gniew już teraz! Pokaż swojemu szefowi, który Cię irytuje, kilka bokserskich „sztuczek”, jak również temu idiocie Siergieju gdzie raki zimują!

Gruchot w biurze – na dzień dzisiejszy to jedna z najlepszych gier akcji, która przoduje pod względem fascynujących i energicznych walk, intuicyjnego sterowania dotykowego, które nie sprawiają kłopotu. Do aplikacji Office Rumble została wdrożona walka wręcz trzy na trzy. Oszałamiające ciosy, blokada, odbicia i nawyki godne pozazdroszczenia wprawią w zadowolenie i fascynują wszystkich graczy! Świetnie skreowane postacie Office Rumble wydawałoby się, że są prawdziwe. Przebieg śmiertelnych walk uzasadnia się nie tylko biurem, ale również plażą, restauracją, metro i skwerem.

Stwórz nieprzezwyciężoną trójkę i wyposaż aktywistów w innowacyjny śmiertelny ekwipunek. Podwyższaj poziom postaci, ulepszaj ich umiejętności. Zrób fenomenalną metamorfozę, zamieniając zwyczajnych pracowników biurowych w zatwardziałych aktywistów. Gruchot w biurze będzie niesamowity. Już za chwilę zaczyna się starcie...
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl