android-boom.pl
Slither.io
Aktualizacje:
8-05-2018, 04:00
Wersja:
1.3.5
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
Lowtech Studios
Folder:
Akcja
Źródło:

Slither.io v 1.3.5.apk - download za free

+3
Slither.io
Slither.io
Slither.io
Slither.io
Zwodniczo prosty, niezwykle wciągający, bezpardonowy pożeracz czasu i nerwów - gra od twórców Agar.io i Belialu. To dla wszystkich znany "wąż", który udaje, że jest niejadowity. Panuje tu tylko jedna zasada: połykasz lub jesteś połkniętym. Zrozumiesz, co odczuwał Napoleon w walce pod Waterloo i pojmiesz, jak to było zaatakowanemu z dwunastu stron Cezarowi. Poczujesz się żałosnym graczem, który w mgnieniu oka został z niczym.

Dotrzesz do 15 tysięcy i stracisz wszystko. Lub do 10 tysięcy albo do 5. Ale najczęściej – zaledwie do 0,3. W tej grze nie ma znaczenia, ile mile najedzonych świecących się punktów odebrać u Ciebie. W Slither.io możesz być paskudnym kolorowym robakiem urodzonym po to, aby czołgać się, a w ciągu minuty – kosmicznym Uroborosem gryzącym własny ogon. Twoi przeciwnicy - to paskudne bestie chcące podstawić Cię pod swoje lub inne ciało węża. A gdy rozsypujesz się na miriady błysków, one łapczywie narzucą się na Twoje resztki.

W znacznej mierze w Slither.io nie masz tak wiele sposobów, aby stać się silniejszym. Bądź łowcą wypatrującym ofiary i podcinającym je podobnie jak lichy kierowca obniżonego samochodu. Bądź padającym, który idzie ukradkiem, aby poczęstować się ich rozkruszonymi ciałami. Bądź wolnym włóczęgą błąkającym od splecionych ciał do splotów, dopóki los nie rzuci Ci odrobinę słodkiego pokarmu. Bądź pacyfistą unikającym kolizji, zbieraj okruszyny z nadzieją, że nikt Ciebie nie zauważy.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl