android-boom.pl
Thunderbirds Are Go: Team Rush
Aktualizacje:
22-05-2018, 08:17
Wersja:
1.2.0
Android:
4.0.3 i nowsze
Developer:
Miniclip.com
Folder:
Akcja
Źródło:

Thunderbirds Are Go: Team Rush v 1.2.0.apk - download za free

0
Thunderbirds Are Go: Team Rush
Thunderbirds Are Go: Team Rush
Thunderbirds Are Go: Team Rush
Thunderbirds Are Go: Team Rush
Thunderbirds Are Go: Team Rush - klasyczna gra z gatunku runnerów na Android w widoku pionowym. Runnery z naprawdę wartościową fabułą są dość rzadko spotykane, niemniej jednak jak się okazało, gra Thunderbirds Are Go: Team Rush znajduje się na tej liście. Zostałeś przywołany do wstąpienia do międzynarodowej drużyny ratowników i ochrony planety przed napaścią szalonego naukowca mającego na celu zniszczyć wszystko i wszystkich na swojej drodze.

Runner jest zrealizowany w formacie standardowym, oznacza to, że przed nami ukazuje się postać z widokiem z tyłu, nad którą będziesz sprawował kontrolę, a także mnóstwo przeszkód do pokonania. Jedyne, czym runner wyróżnia się spośród innych poprzedników - to pełnowartościowe poziomy, innymi słowy, wyścigi nie będą trwały w nieskończoność. Do zarządzania głównym bohaterem będziesz używał zarówno zwykłego przewijania w lewą i prawą stronę, jak i przewijania w górę lub w dół. Na twojej drodze pojawią się różnokolorowe elementy gry, które należy zebrać i wydawać na zakup nowych statków i ulepszeń.

W grze można kupić prawie wszystko, zaczynając od nowych bohaterów i kończąc na mocniejszych statkach wraz z bonusami, otóż, zmotywuj się do oszczędzania, i otrzymaj wiele przyjemności od rozrywki.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl