android-boom.pl
Tap Tap Dash
Aktualizacje:
7-03-2018, 00:55
Wersja:
1.871
Android:
4.0.3 i nowsze
Developer:
Second Arm
Folder:
Akcja
Źródło:

Tap Tap Dash v 1.871.apk - download za free

0
Tap Tap Dash
Tap Tap Dash
Tap Tap Dash
Tap Tap Dash
Gra Tap Tap Dash na Android nie ma żadnej fabuły, jest tylko jeden cel - dotrzeć do końca wielkiej drogi. Tym razem będziesz kontrolować przeróżne postacie, poza tym rozgrywka nie okaże się nudna, a wręcz odwrotnie - naprawdę zabawna i ciekawa, dlatego na nudę nie będziesz narzekał.

Akcja rozgrywki toczy się na specjalnych różnokolorowych lokacjach, gdzie musisz przejąć kontrolę nad ptaszkiem we własne ręce, to na początek, następnie będziesz odblokowywał nowe postacie, ale to nie za pieniądze czy walutę gry, a po prostu za ukończoną liczbę poziomów, co niemniej jednak jest ważne. Jedyne, na co możesz wydawać pieniądze - to wyłączenie reklam, chociaż one za wiele i nie przeszkadzają. Podróżować będziesz po specjalnych białych ścieżkach, ale w miarę poruszania się należy zbierać czerwone kryształy, które pozwalają zarobić trochę punktów i awansować w tablicy światowych rankingów. Najpierw grasz za ptaszka w czerwonym kolorze, który automatycznie porusza się po ścieżce i usiłuje pokonać jak największą odległość. Warto zauważyć, że gra jest podzielona na poziomy, przerwy w grze nie ma, jednakże podział można dostrzec poprzez granice wizualne, które również kontentują. W odniesieniu do rozgrywki, to wszystko jest niesamowicie proste, jak tylko zauważasz na ścieżce zieloną strzałkę i Twoja postać wkracza na nią, musisz jak najprędzej dotknąć ekranu, aby skręcić lub podskoczyć. Następnie, poziom trudności wzrośnie, a działać trzeba będzie bardzo szybko, klikając na ekranie niemal każdą sekundę, lokacje zaczną obracać się i zaplątywać gracza.

Aby odblokować nowe postacie, należy ukończyć określoną liczbę poziomów, a jeśli Ci się uda się przejść wszystkie 250 lokacji, to wtedy z powodzeniem skończysz grę. Gra posiada dość jakościową grafikę, kolorowe lokacje i postacie wykonane w pięknym i nieco zabawnym stylu. Tap Tap Dash na Android wygląda skromnie, ale jest bardzo ciekawą zręcznościówką, która może służyć jako timekiller na każdą okazję, przecież nie ma nic łatwiejszego aniż naciskanie na ekran w odpowiednim momencie.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl