android-boom.pl
Gangstar Vegas
Aktualizacje:
11-09-2021, 03:38
Wersja:
4.0.0i
Android:
5.4.1a
Developer:
www.gameloft.com
Folder:
Akcja
Źródło:

Gangstar Vegas v 4.0.0i.apk - download za free

+3
Gangstar Vegas
Gangstar Vegas
Gangstar Vegas
Gangstar Vegas
Gangstar Vegas
Gangstar Vegas
Gangstar Vegas - to przygodowa gra akcji w otwartym świecie podobna do Grand Theft Auto, w której będziesz kierować drobnym złodziejem, chcącym zająć wyższe stanowisko w przestępczym świecie Las Vegas. Zarówno jak i w innych grach-piaskownicach, Gangstar Vegas pozwala robić na ulicach prawie wszystko co chcesz. Możesz zaatakować każdego przechodnia używając wszystkich rodzajów broni: karabin maszynowy, gwintówki, pistolety, a nawet swoją własną pięść. Oprócz tego, możesz usiąść za kierownicą dowolnego pojazdu: różnych ciężarówek, samochodów policyjnych, sportowych i t. d.

Pomimo przepięknej grafiki, Gangstar Vegas wyróżnia się spośród innych gier pod względem wielkości miasta. Las Vegas jest o dziewięć razy większy niż poprzednie miasta z tej serii gier. Tu znajdziesz o wiele więcej środków transportowych, broni, dostaniesz sporo władzy. Gra ma dużo minigier i różnych typów misji. Naprawdę, tu wszystkiego jest więcej. Fabuła gry zawiera 80 różnorodnych misji. Należy popełniać morderstwa, urządzać wyścigi samochodowe, porywać ludzi, zawierać transakcje biznesowe, jest wiele innych rzeczy do robienia. W trakcie wykonywania misji możesz w każdym momencie poprosić o wysłanie Tobie więcej broni i pojazdów, zarówno jak w grze Just Cause 2.

Gangstar Vegas - to akcja sandbox z perspektywy trzeciej osoby, która w dużym stopniu przypomina ostatnie wydanie gry GTA. To jest wspaniała gra, aczkolwiek wymaga dużo wolnego miejsca w Twoim Android.

Adnotacje
Wymagane minimum 2,1 GB wolnego miejsca w pamięci Twojego urządzenia
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl