android-boom.pl
GANGFORT
Aktualizacje:
16-07-2017, 16:04
Wersja:
2.1
Android:
4.0.3
Developer:
GANGFORT
Folder:
Akcja
Źródło:

GANGFORT v 2.1.apk - download za free

+1
GANGFORT
GANGFORT
GANGFORT
GANGFORT
"GANGFORT" - wspaniała mobilna strzelanka/platformówka w trybie multiplayer. Gra online i gra pojedyncza różnią się od siebie jedynie obecnością botów - w trybie multiplayer zamiast botów ukażą się postacie, którymi będą zarządzać realne osoby, a w singlu trzeba grać z wirtualnymi sojusznikami.

Gra zawiera dwa tryby - "Grab The Spot" i "Roll the bomb". W pierwszym przypadku należy bronić obiekt, a w drugim towarzyszyć gigantycznej bombie do celu, odbijając na nią wszystkie ataki. Zdecydowanie właśnie w multiplayer gra otwiera się w całości. Deweloperzy celowo wymyślili od razu dziewięć postaci, które mają swoje specjalne umiejętności i mogą nosić tylko jeden określony rodzaj broni. Wybierając bohatera, gracz automatycznie podejmuje pewne inicjatywy. Przykładowo, bombowiec musi niszczyć opancerzone obiekty, a kanonier jest w stanie pokonać nawet wielkie fale atakujących wrogów.

Jedyne, co trochę wkurza w grze, to kierowanie. Wydaje się ono jakimś głupim i nieodpowiednim. Mam nadzieję, że w następnej aktualizacji zostanie to poprawione.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl