android-boom.pl
BADLAND
Aktualizacje:
25-03-2022, 03:42
Wersja:
3.2.0.8
Android:
3.2.0.78
Developer:
Frogmind
Folder:
Gry
Źródło:

BADLAND v 3.2.0.8.apk - download za free

0
BADLAND
BADLAND
BADLAND
BADLAND
Badland – klimatyczna platformówka, która zdobyła liczne nagrody i już zdążyła stać się hitem na iOS, obecnie aplikacja jest dostępna i na naszej platformie. Ta platformówka sprawi, że okażesz się w pewnym fantastycznym lesie. Na początku będzie Ci się wydawało, że tutaj zło nie istnieje, a każda istota – to miłe jagniątko. Niestety, to wcale nie tak, jest tu wiele pułapek, i również są istoty, gotowe by Cię zniszczyć.

W grze Badland będziesz musiał zarządzać istotą, bardzo podobną do jeża. Dlaczego nie mogę powiedzieć, że to jest jeż? Po prostu w niektórych momentach gry Twoja istota rozdzieli się na dużą ilość swoich kopii, każda z których będzie żyła własnym życiem. W miarę przechodzenia platformówki, odwiedzicie różne lokalizacje. W sumie dostępnych jest 80 niezrównanych poziomów, a deweloperzy obiecują zwiększyć tę ilość w nowych aktualizacjach. Na każdym właściwym poziomie czeka Cię szereg pułapek, które koniecznie musisz pokonać. Niektóre z ich są bardzo łatwe, ale nad rozwiązaniem pewnych problemów będziesz musiał zastanowić się. Ponadto, należy unikać spotkań ze złośliwymi istotami. Również nie można nie zwrócić uwagi na tryb wieloosobowy. Łącznie dostępnych jest 20 poziomów, na których może grać jednocześnie 4 osoby. Gra jest zrealizowana na jednym urządzeniu, otóż, prawdopodobnie, ta funkcja bardziej pasuje do dużych tabletów.

Na zakończenie, chce się wyróżnić mocną stronę aplikacji. Tu jest rewelacyjna atmosfera. Właśnie za to społeczeństwo upodobało tę grę. Dzięki unikalnej oprawie dźwiękowej, a także jakościowej grafice grę można przejść dosłownie jednym tchem.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl