android-boom.pl
Hill Climb Racing
Aktualizacje:
20-12-2018, 12:22
Wersja:
1.40.0
Android:
2.2
Developer:
Fingersoft
Folder:
Gry / Wyścigi
Źródło:

Hill Climb Racing v 1.40.0.apk - download za free

+1
Hill Climb Racing
Hill Climb Racing
Hill Climb Racing
Hill Climb Racing
Hill Climb Racing - to dość nietypowe wyścigi z widokiem z boku, samochodowy odpowiednik legendarnej Gravity. Rozgrywka sprowadza się do pokonania skomplikowanego terenu za pomocą swojego pojazdu. Starannie zaprojektowana fizyka trochę się rozmazuje prostą grafiką, jednak zaledwie pięć minut tuż po uruchomieniu aplikacji nie możesz oderwać się od niej. Będziesz grać za ambitnego młodego kierowcę, który zdecydował się podbić najbardziej skomplikowane trasy świata, góry i nawet powierzchnię księżyca. Sterowanie samochodem jest bardzo łatwe, przecież pod względem podobieństwa z "Gravity, ma on jedynie hamulec i gaz. Wydaje się, że niby wszystko jest łatwe i zrozumiałe?

To pytanie pozostaje bez odpowiedzi już po 15 minutach zabawy: jeśli zawczasu nie znać całego terenu przyszłej trasy i nie mieć praktyki jazdy na "niesfornym żelaznym koniu", to przechodzenie nawet pierwszych poziomów jest dość skomplikowane. Dostosowawszy się, można już nie tylko przejeżdżać kawałki drogi, ale i zbierać bonusowe monety, za które następnie kupujesz ulepszenia samochodu i wskutek czego otwierają się nowe poziomy. Bosko, że w odróżnieniu od innych wyścigów arkadowych, w Hill Climb Racing Android jest coś takiego, jak poziom paliwa. To należy regularnie zaopatrywać, biorąc pod uwagę to, że niektóre kawałki drogi po przechodzeniu "równika" trzeba będzie dojeżdżać dosłownie do najbliższej kanistry i przy tym zdążać ją zaczepić.

HCR - to ciekawe wyścigi z widokiem z boku w oparciu o fizykę w stylu Gravity Defined. Otóż, możesz zacząć podbijać świat, ale uważaj na szyję!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl