android-boom.pl
Alto's Adventure
Aktualizacje:
20-09-2018, 20:19
Wersja:
1.7.2
Android:
2.3
Developer:
Noodlecake Studios Inc
Folder:
Gry
Źródło:

Alto's Adventure v 1.7.2.apk - download za free

0
Alto's Adventure
Alto's Adventure
Alto's Adventure
Alto's Adventure
Alto's Adventure - fascynujące przygody na zaśnieżonej górze. Ta aplikacja jest pierwowzorem wszystkim już znanej gry Sky Safary. Jednak, nie ma w tym nic złego, przecież zwolennicy tego gatunku ani trochę nie będą rozczarowani.

W grze Alto's Adventure będziesz musiał spuszczać się w dół ze stromej góry, wzdłuż wioski, płosząc po drodze lamy i zbierając monety. Aby Ci się nie nudziło, gra oferuje przechodzenie dostępnych w sumie 180 misji. Deweloperzy obiecują na przyszłość dodawanie coraz to nowszych questów, i to bardzo dobrze, ponieważ każdy projekt powinien rozwijać się z korzyścią dla konsumentów. Sterowanie do skakania jest tu dość banalne, albowiem to działa za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Aby móc uzyskać dodatkowe punkty i nie rozbić się, należy zacisnąć palcem i nie odpuszczać do momentu przyziemienia.

Najważniejszą rzeczą w tej aplikacji jest atmosfera, którą uzupełnia wspaniała grafika i miły soundtrack. Cieszy również to, że zmienia się pora dnia oraz warunki pogodowe. Niby drobnostka, ale to jest wielki plus dla tej gry. Zbieraj jak można więcej punktów, aby okazać się w tabeli rekordów. Być może, to właśnie Ty zostaniesz liderem tego rankingu. Powodzenia!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl