android-boom.pl
Angry Birds
Aktualizacje:
10-01-2021, 06:32
Wersja:
8.0.0
Android:
8.0.3
Developer:
Rovio Entertainment Ltd.
Folder:
Gry
Źródło:

Angry Birds v 8.0.0.apk - download za free

0
Angry Birds
Angry Birds
Angry Birds
Angry Birds
Angry Birds (Złe Ptaki) - popularna gra na Android, oparta na zwykłych zasadach fizycznych, trzyma w napięciu już ponad milion użytkowników. Fabuła arkady jest prosta i zabawna. Będziesz walczyć przeciwko zielonych prosiaków, które zgarnęły jaja i nie pozwalają ptaszkom odzyskać je z powrotem.

Pierwsze poziomy gry Angry Birds będą się wydawały użytkownikowi całkiem łatwe, z nimi da radę każdy, kto chociażby trochę rozumie, w jaki sposób należy strzelać z procy. Niestety za każdą nową rundą świnki zakopują się coraz więcej, budują nowe przeszkody i chowają się za nowymi, bardziej trwałymi ścianami. Z kolei, tu zadziała fantazja, subtelna strategia i pomoc twórców gry. Oprócz przeciętnych złych ptaków, oni stworzyli dziesiątki przeróżnych ich gatunków: ptaszki, które w czasie lotu rozlatują się na kilka innych, ptaszki-bomby, ptaszki, które zmieniają trajektorię po kolejnym przyciśnięciu ekranu, ptaszki z siłą popychającą większą, aniżeli u dobrej rakiety. To, niewątpliwie, tylko wzbudza zainteresowanie gracza, i wtedy arkada staje się "time killer" wielu wieczorów, a czasami nawet nocy. Za każdy ukończony poziom gracz otrzyma punkty, a także nagrodę w postaci różnorodnej ilości gwiazdek. Może ich być od 1 do 3, gdzie 1 - ta maksymalna ilość czasu, wykorzystywana do niszczenia ptaków, a 3 - to strategia, którą twórcy gry przemyśleli jako idealną, do jak najszybszego osiągnięcia celu.

Obecnie gra Angry Birds posiada ponad dziesiątki rozmaitych personifikacji, każda z których zawiera co najmniej 100 poziomów trudności. Złe ptaszki nie tylko zagospodarowały niemal wszystkie miasta świata, ale również znajdowały się w kosmosie, pod wodą. Dotychczas twórcy regularnie wydają aktualizacje, otóż ustępować pierwsze miejsca w rankingach zabawowych arkada na pewno nie będzie.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl