android-boom.pl
Angry Birds Star Wars 2
Aktualizacje:
27-08-2018, 12:18
Wersja:
1.9.25
Android:
2.3 i wyżej
Developer:
Rovio Entertainment Ltd.
Folder:
Gry / Logiczne
Źródło:

Angry Birds Star Wars 2 v 1.9.25.apk - download za free

+2
Angry Birds Star Wars 2
Angry Birds Star Wars 2
Angry Birds Star Wars 2
Angry Birds Star Wars 2
Napewno wszyscy już wiedzą, że w kolejnej części bestsellerowej gry z serii Angry Birds Star Wars II na Android deweloperzy oferują graczom zagrać w dwóch kampaniach – jedna za jasną oraz jedna za ciemną stronę. Teraz możesz pobyć w skórze powstańców lub imperatora. Właśnie w tej cześci gry będziesz miał okazję stanąć po «świńskiej stronie» i dać powąchać prochu złośliwym ptaszkom!

Warto też zauważyć ogromną ilość postaci, które biorą udział w grze – obecnie gra zawiera ponad trzydzieści bohaterów, tym bardziej, że znasz ich prawie wszystkich! W grze możesz spotkać magistra Yoda, maleńkiego Anakina, kudłatego Chewbacca i wielu innych. Również warto powiedzieć, że deweloperzy podzielili wrogie strony w dość przewrotny sposób. Jeśli chcesz zagrać za Imperium, najpierw musisz cieżko popracować na Jasnej stronie. I pamiętaj, że możesz pobrać Angry Birds Star Wars 2 na Android bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Na koniec należy dodać, że deweloperzy postarali się zrobić wszystko, aby proces gry nie sprowadzał się do kupowania donatów. Oczywiście, że w grze natrafisz na trudności, powiązane z wydatkami pieniężnymi, niemniej jednak wbudowany w grze system zdobywania pieniędzy doda Ci ogromne możliwości, aby przejść ją bez prawdziwych pieniędzy. A jeśli kolejny poziom będzie dla Ciebie za trudny, Joda lub Anakin zawsze przyjdą z pomocą. Mamy nadzieję, że polubisz grę Angry Birds Star Wars 2 na Android.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl