android-boom.pl
Transparent Glass Weather Widget
Aktualizacje:
1-12-2017, 20:48
Wersja:
9.1.0.1500
Android:
2.3
Developer:
Weather Widget Theme Dev Team
Folder:
Widgety
Źródło:

Transparent Glass Weather Widget v 9.1.0.1500.apk - download za free

0
Transparent Glass Weather Widget
Transparent Glass Weather Widget
Transparent Glass Weather Widget
Transparent Glass Weather Widget
Ta aplikacja przedstawia zestaw widżetów dla Amber Weather, po jej zainstalowaniu ich ilość wzrośnie kilka razy. Po uruchomieniu Transparent Glass Clock Widget użytkownik wchodzi do menu programu, w którym można ustawić czcionki oraz inne parametry. Jeśli urządzenie nie posiada Amber Weather, to w takim przypadku zostaniesz zaproszony do odwiedzenia strony w Google Play do pobrania. Niemożliwe jest uruchomienie zestawu widżetów Transparent Glass Clock Widget osobno od tej aplikacji. Podobnie jak w przypadku innego oprogramowania tego typu instalację należy robić do pamięci systemowej.

Aby skorzystać z Transparent Glass Clock Widget, należy dodać odpowiedni widżet na pulpit. Algorytm zależy od stosowanego loadera. W standardowej powłoce widżety umieszczone są w odpowiedniej zakładce menu "Wszystkie aplikacje", a w stosunku do zewnętrznych launcherów, dodawanie można zrobić za pomocą naciskania na dowolnym obszarze wyświetlacza lub wyboru elementu z listy. Do właściwości Transparent Glass Clock Widget można zaliczyć stylowy HOLO interfejs, dostępność widżetów różnych rozmiarów, w różnym wykonaniu i t. d. Inne zalety aplikacji nie mają stosunku do tego zestawu widżetów, i w ogóle do programu Amber Weather. Wszystkie widżety wspierają nie tylko różne czcionki, ale i około 10 języków interfejsu, wśród których rosyjski, angielski, francuski i wiele innych.

Transparent Glass Clock Widget nie jest samodzielną aplikacją, ale dla użytkownika Amber Weather taki dodatek może być bardzo przydatny. Ten zestaw widżetów jest wykonany na wysokim poziomie, a jedyna jego wada - to niemożliwość posługiwania się bez Amber Weather.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl