android-boom.pl
Pogoda & Zegar Widget Android
Aktualizacje:
24-07-2021, 00:40
Wersja:
5.9.5.4
Android:
6.3.0.4
Developer:
Devexpert.NET
Folder:
Widgety
Źródło:

Pogoda & Zegar Widget Android v 5.9.5.4.apk - download za free

+2
Pogoda & Zegar Widget Android
Pogoda & Zegar Widget Android
Pogoda & Zegar Widget Android
Pogoda & Zegar Widget Android
Weather & Clock Widget Android - informacje o warunkach pogodowych na całym świecie bezpośrednio na pulpicie Twojego urządzenia mobilnego za pomocą przydatnych widżetów. Program Weather & Clock Widget Android pozwala szybko znaleźć potrzebne miasto oraz otrzymywać aktualne informacje o warunkach pogodowych. Dzięki temu programowi uzyskasz informacje o temperaturze i wilgotności powietrza, ciśnieniu atmosferycznym, prędkości wiatru i jego kierunku, godzinie wschodu i zachodu słońca, zarówno jak i o fazach księżyca oraz inne dane. Do programu można jednocześnie dodać do 10 różnych miast. Istnieje także możliwość otrzymywania dokładnej prognozy godzinowej na jeden, pięć lub na dziesięć dni.

Aplikacja Weather & Clock Widget Android pozwoli Ci wybrać widżet na pulpit odpowiedniej wielkości. Można wybrać widżety o wielkości 2x1, 4x1, 4x2 lub 4x3 dla smartfona, lub 5x1, 5x2, 5x3 dla urządzeń z dużymi ekranami, łącznie dla tabletów. Również możesz wybrać termin automatycznej aktualizacji danych: 30 minut, 1, 3, 6, 9, 12 godzin, lub zaktualizować informacje o pogodzie ręcznie. Poza tym, możesz ustawić automatyczną aktualizację danych jedynie w przypadku połączenia z siecią Wi-Fi oraz wyłączyć aktualizacje w roamingu. Miłą cechą programu jest dostępność powiadomień dźwiękowych, które informują o zmianach warunków pogodowych. Oprócz tego, aktualna temperatura powietrza będzie stale widoczna na pasku stanu, co umożliwia udostępnianie danych pogodowych swoim przyjaciołom.

Pobierz Weather & Clock Widget Android i zawsze otrzymuj informacje o pogodzie w swoim lub jakimkolwiek innym mieście na świecie.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl