android-boom.pl
Tinder
Aktualizacje:
29-08-2018, 08:26
Wersja:
9.8.1
Android:
4.1 i wyżej
Developer:
Tinder
Folder:
Komunikacja
Źródło:

Tinder v 9.8.1.apk - download za free

0
Tinder
Tinder
Tinder
Tinder
Tinder – serwis do nawiązywania znajomości, w którym możesz poznać nowe osoby, czatować lub zaplanować spędzanie wolnego czasu. Aby założyć konto na Tinderze, wystarczy posiadać profil na Facebook – to jedyny sposób zalogowania się do aplikacji. Jednak takie rozwiązanie źle wpływa na ogólną popularność produktu. Po zalogowaniu musisz wpisać numer telefonu, na który przychodzi kod w postaci SMS-wiadomości. Istnieje prawdopodobieństwo, że niektóre osoby nie spotkają tu nikogo ze swojego regionu, jednak z całą pewnością można powiedzieć, że są to realni ludzie.

W przeciwieństwie do innych podobnych serwisów randkowych, Tinder nie posiada usług Premium, ani reklamy. Możesz napisać wiadomość do każdego użytkownika, ale użytkownik, który Ci się spodobał powinien odwzajemnić kliknięcie, po czym będziesz mógł komunikować się bez żadnych ograniczeń. Również możesz wyszukiwać według kryteriów: wiek, płeć, odległość geograficzna, wypełnić ankietę, opowiedzieć o sobie, dodać zdjęcia.

Łatwy w użytkowaniu interfejs, bez zbędności. Kilka punktów menu oraz funkcje społecznościowe – to wszyskie narzędzia, których jest wystarczająco aby rozpocząć znajomość. Sam messenger jest standartowy, nie ma tu żadnych stickerów ani emotikonów. Niedawno deweloperzy dodali funkcję dzielenia się animacjami gif. Z uwagi na ograniczony system rejestracji Tinder nie uchodzi za zbyt popularną aplikację. Jednak to jest świetne narzędzie ułatwiające nawiązywanie kontaktów z atrakcyjnymi osobami, dzięki niemu możesz poszerzyć krąg swoich znajomych!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl