android-boom.pl
Badoo - Poznawaj nowe osoby
Aktualizacje:
11-10-2016, 05:51
Wersja:
Zależy od urządzenia
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Badoo
Folder:
Komunikacja
Źródło:

Badoo - Poznawaj nowe osoby v Zależy od urządzenia.apk - download za free

+1
Badoo - Poznawaj nowe osoby
Badoo - Poznawaj nowe osoby
Badoo - Poznawaj nowe osoby
Badoo - Poznawaj nowe osoby
Badoo - program na Android umożliwiający znalezienie przyjaciół niezależnie od tego gdzie jesteś! Czeka Cię mnóstwo prawdziwych profili, które możesz przeglądać za darmo, a także komunikować się z ciekawymi ludźmi bez żadnych ograniczeń. Codziennie w Badoo na Android rejestruje się setki tysięcy nowych użytkowników z różnych zakątków Ziemi. A zwłaszcza dlaczego aplikacja stała się bestsellerem, będąc jednym z międzynarodowych zasobów do poszukiwania znajomości? Jej funkcjonalność polega na tym, że w ciągu kilku minut możesz znaleźć przyjaciół w nieznajomym mieście, którzy pomogą Ci się oswoić.

Jak korzystać z aplikacji Badoo?
Najpierw musisz zarejestrować się. Można to zrobić całkiem łatwo i za darmo. Następnie, podobnie jak na większości witryn randkowych, musisz wypełnić ankietę, aby inni użytkownicy mogli Cię znaleźć. Gdy wszystko wypełnisz, możesz zaczynać poszukiwanie przyjaciół. Dzięki wielu kryteriom, możesz wyszukiwać według zainteresowań, regionu, wieku, płci i innych parametrów, które pomogą szybko i dokładnie znaleźć ciekawych rozmówców.

Cechy Badoo:
• ogromne audytorium liczące ponad 200 mln osób, liczba profili codziennie wzrasta;
• wysoki stopień ochrony danych osobowych każdego użytkownika odrzuca jakiekolwiek zaniepokojenia i wątpliwości. Możesz mieć pewność, że aplikacja jest bezpieczna;
• szybkie znajomości z ludźmi, którzy znajdują się w Twoim regionie. Zapraszaj na randki, spotkania, rozmawiaj z jednoklasistami i sąsiadami - to wszystko jest bardzo proste!
• w wyniku dużej popularności i ogromnej liczby użytkowników, możesz komunikować się zarówno z urządzenia mobilnego, jak i komputera stacjonarnego;
• poznaj ludzi z różnych zakątkówh świata. Liczbna dostępnych krajów obejmuje ponad 180, a lokalizacja programu została przetłumaczona na 20 języków!

Jak wiadomo, aplikacja Badoo na Android jest przeznaczona wyłącznie do komunikacji i nowych znajomości. Właśnie dlatego tu wszystko polega na "uczciwości" profili i ochronie danych. Na pewno znajdziesz sobie przyjaciół, jednak musisz pamiętać, że im więcej opowiesz nam o sobie, tym prędzej będą mogli Cię znaleźć i więcej osób zechce kontaktu z Tobą. Dlatego jeśli instalujesz aplikację, bądź gotów do otwartego dialogu bez jakichkolwiek wątpliwości i przeszkód. Z Badoo wszystko jest na tyle proste, jak rozmowa na żywo.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl