android-boom.pl
Vippie - darmowe rozmowy
Aktualizacje:
3-08-2017, 00:12
Wersja:
3.1.5
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
Voipswitch
Folder:
Komunikacja
Źródło:

Vippie - darmowe rozmowy v 3.1.5.apk - download za free

0
Vippie - darmowe rozmowy
Vippie - darmowe rozmowy
Vippie - darmowe rozmowy
Vippie - darmowe rozmowy
Twórcy Vippie twierdzą, że ich aplikacja ma w sobie wszystko, co najlepsze, i jednocześnie nie ma tych niedociągnięć, jak w przypadku jej głównych konkurentów, Viber i Skype. Za niedługi okres czasu od momentu wydania na rynek aplikacja podbiła serca wielu użytkowników i fanów, jak również otrzymała dobre recenzje od wielu wydawnictw, w tym New York Times, i stała się jedną z najbardziej popularnych aplikacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej i USA.

Vippie umożliwia wykonywanie darmowych połączeń głosowych, połączeń wideo, wysyłanie wiadomości tekstowych oraz wymianę plików z innymi użytkownikami, niezależnie od tego, w jakim kraju świata oni się znajdują. Nawet jeśli Twój przyjaciel lub znajomy nie używa tej aplikacji, to nie będzie przeszkodą dla komunikacji. Będziesz mógł się z nim połączyć. Ta funkcja umożliwia nawiązywanie połączeń z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w dowolnym miejscu na świecie. Przy użyciu Vippie to można zrobić o wiele taniej niż w przypadku standardowej taryfy operatora. Na przykład, połączenia do Chin kosztują około 0,06 $ za minutę, do Francji - $ 0,02. Połączenia do USA i Kanady są całkiem darmowe, na jakikolwiek numer!

Kolejny atut, w porównaniu z konkurentami, to łatwość rejestracji. Hasła i loginy nie są wymagane, Vippie używa numeru telefonu komórkowego jako identyfikatora użytkownika. Nie musisz szukać i pytać, kto z przyjaciół używa aplikacji, Vippie automatycznie pokazuje wszystkie osoby, z którymi możesz połączyć się za darmo, bez limitów. Również program posiada dodatkową funkcję poczty głosowej z dostarczeniem na e-mail, konferencje audio, powiadomienia push, zabawne emotikony w wiadomościach tekstowych. Zapraszając znajomych do korzystania z aplikacji, otrzymasz $ 0.20 za każdego, kto dołączył się do Vippie społeczności. W niedalekiej przyszłości, twórcy obiecują wydać wersję na PC i Windows Phone. W ten sposób Vippie może zdobyć jeszcze większe audytorium zadowolonych użytkowników.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl