android-boom.pl
Hangouts
Aktualizacje:
9-05-2018, 08:00
Wersja:
20160524
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Google Inc.
Folder:
Komunikacja
Źródło:

Hangouts v 20160524.apk - download za free

0
Hangouts
Hangouts
Hangouts
Hangouts
Hangouts - oficjalna aplikacja od firmy Google, która ma pomóc w bezpośrednim połączeniu pomiędzy dwoma użytkownikami. Ten program został wydany, aby zastąpić solidny «Google Talk», uzupełniając to klasyczne narzędzie komunikacji o nowe funkcje. Dzięki tym nowym możliwościom, Hangout pozwoli Ci wyrażać swoje emocje przy pomocy różnych materiałów wizualnych, przykładowo, tysiące zdjęć i emotikonów, spośród których można wybrać najbardziej stosowne do Twojego nastroju.

Zgodnie z oczekiwaniami klienta wobec komunikatorów, Hangouts pozwala zobaczyć, kto z Twoich znajomych jest w sieci online, kiedy oni publikują posty, i kiedy wysłana przez Ciebie wiadomość została przeczytana. Nawet nie musisz się logować, aby odebrać wiadomość od innego użytkownika, podobnie jak w «Google Talk» w dowolnym momencie możesz przełączyć od czatu tekstowego do trybu wideokonferencji. Jednocześnie można połączyć się z dziesięcioma użytkownikami, wystarczy kliknąć przycisk: błyskawiczny czat wideo. Jedna z najciekawszych możliwości w Hangouts: można rozpocząć rozmowę z kimś na jednym urządzeniu i kontynuować ją na innym urządzeniu od momentu, w którym ona została przerwana. Innymi słowy, można zacząć rozmowę z kimś za pomocą komputera, kontynuować rozmowę przez iPad, i zakończyć na telefonie z systemem Android.

Hangouts także umożliwia zachowanie nagranych rozmów z każdym użytkownikiem. To naprawdę bardzo wygodne, dla przykładu, jeśli chcesz zapisać zdjęcia, które ktoś Ci udostępnił, możesz zapisać je w specjalnym folderze. Najważniejsza różnica pomiędzy Hangouts i Google Talk, która nie każdemu się podoba, polega na tym, że w Hangouts dostępny jest tryb "niewidoczny". Jeśli połączyłeś się, to jesteś połączony i nie możesz tego ukryć. Hangouts - to świetna aplikacja, ponieważ jej twórcą jest Google i ona kryje w sobie wiele ciekawych funkcji - to nowe standardowe narzędzie komunikacji do urządzeń z systemem Android. Ta aplikacja bez wątpienia jest w stanie utrzymać palmę pierwszeństwa przez długi czas.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl