android-boom.pl
Periscope
Aktualizacje:
5-05-2018, 16:00
Wersja:
1.5
Android:
4.4 i nowsze
Developer:
Twitter, Inc.
Folder:
Komunikacja
Źródło:

Periscope v 1.5.apk - download za free

0
Periscope
Periscope
Periscope
Periscope
Periscope to program przeznaczony do przeprowadzania transmisji na żywo. On umożliwia przeglądanie zarówno publicznych, jak i prywatnych pokazów transmisji, wysyłanie komentarzy i dodawanie lajków, lub przeprowadzanie własnych.

Historia rozwoju
Przed nabyciem Periscope kompanią Twitter najwyraźniej nikt nie wiedział o tym serwisie. Jednak udostępnienie aplikacji dla smartfonów spowodowało stopniowe powiększanie audytorium programu. Tempo wzrostu można wywnioskować w oparciu o oficjalne statystyki, wykazujące, że jeśli w pierwszym miesiącu dzienna ilość przeglądnięć na osobę była około 15 minut, to w lipcu ten wskaźnik wyniósł już 40 minut.

Właściwości Peryskop
• Możliwość transmisji wideo na żywo ze swojego smartfonu do sieci.
• Możliwość oglądania cudzych transmisji z całego świata.
• Możliwość ustawienia trybu dostępu «dla wszystkich» lub «tylko dla wybranych».
• Opóźnienie emisji, umożliwiające oglądanie w ciągu doby po zakończeniu transmisji.
• Tryb Mapy, na której jest wyświetlane z jakiego punktu świata idzie transmisja.
• Panel z listą wiadomości o wszystkich bieżących transmisjach lub dawniejszych.

Interfejs
Wygląd zewnętrzny programu został zrealizowany w postaci trzech okienek. Pierwsze wyświetla bieżące transmisje osób, korzystających z subskrypcji. W drugim okienku została umieszczona mapa świata, na której w kółeczkach wyświetla się ilość transmisji nadawanych w czasie rzeczywistym. Ostatnie okienko zawiera listę zaleceń, na której można zobaczyć zarówno popularnych w regionie osób, jak i możliwych przyjaciół w oparciu o analizę subskrypcji.

Zakończenie
Pod względem aplikacji mobilnych Program Periscope nie ma analogów. To jedyny wygodny serwis, umożliwiający udostępnienie zachodzących wokół nas wydarzeń. Aplikacja jest aktywnie rozwijana, a jej audytorium staje się coraz większe, dlatego w najbliższym czasie niewykluczone, że ukażą się nowe funkcje lub udoskonalą stare.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl