android-boom.pl
WhatsApp Messenger
Aktualizacje:
14-04-2021, 10:40
Wersja:
2.16.99
Android:
2.21.7.14
Developer:
WhatsApp Inc.
Folder:
Komunikacja
Źródło:

WhatsApp Messenger v 2.16.99.apk - download za free

+1
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger - to program do komunikacji, pozwalający na darmową wymianę SMS wiadomościami między kontaktami Twojego telefonu Android. Dla wysyłki wiadomości SMS wystarczy połączyć się z internetem, wpisać swój numer telefonu do programu WhatsApp i imię profilu. Wybierz z listy kontaktów tego, komu chcesz wysłać wiadomość. Wprowadź tekst i kliknij wysłać. Kliknąwszy na Androidzie przycisk menu można ustawić status, aby każdy wiedział, czym się zajmujesz: dostępny, zajęty, w szkole, w kinie, w pracy, niski poziom naładowania baterii, nie mogę mówić, na zebraniu, w sali gimnastycznej, śpię, tylko pilne rozmowy lub napisać status. Również można tworzyć czat grupowy.
Podczas komunikowania się w programie WhatsApp można: wysyłać obrazy, zdjęcia, wideo i audio pliki, kontakty, swoją lokalizację na mapie, przeglądać dane kontaktowe, wykonywać wyszukiwanie według konwersacji, zadzwonić do kontaktu (za pośrednictwem sieci komórkowej), zablokować rozmówcę (zablokowane kontakty nie mogą Ci wysyłać wiadomości, ale mogą widzieć Twój status), wyczyścić czat, wysłać czat pocztą elektroniczną, dodać skrót kontaktu na pulpit telefonu.

Ustawienia programu
W ustawieniach WhatsApp można: zadać pytanie technicznemu wsparciu, zapoznać się z informacjami o programie, płatnościach, liście blokowanych kontaktów, statystyką powiadomień, opowiedzieć przyjacielowi o programie, włączyć lub wyłączyć korzystanie z ukrytych kontaktów, wysyłać wiadomości za pomocą Enter, zmienić imię profilu, rozmiar czcionki (mały, średni, duży), tapety, usunąć konto, wszystkie czaty, konwersacje, wysłać czat pocztą, zrobić kopię rezerwową czatów(backup), ustawić powiadomienia.

Właściwości WhatsApp Messenger
• Doskonała zamiana standardowych SMS.
• Do komunikacji przez WhatsApp założenie konta nie jest wymagane, wystarczy połączyć się z internetem za pomocą GPRS, EDGE, 3G lub Wi - Fi, podać swój numer telefonu oraz imię.
• Oprócz wiadomości SMS można również wysyłać obrazy, zdjęcia, wideo filmiki oraz audio pliki.
• Darmowa wysyłka SMS wiadomości w ciągu jednego roku (w tym łącznie do krajów zagranicznych), a następnie zaledwie 33 ruble rocznie.
• Tworzenie czatu grupowego (konferencje).
• Nawet przy wyłączonym telefonie wiadomości przychodzące nigdzie nie zgubią się. Program zachowa je do następnego uruchomienia.
• Ogromna ilość pięknych uśmiechów.
• Wiele przydatnych opcji.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl