android-boom.pl
ColorDict Dictionary
Aktualizacje:
13-12-2016, 08:44
Wersja:
Zależy od urządzenia
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Notes
Folder:
Programy biurowe / Narzędzia
Źródło:

ColorDict Dictionary v Zależy od urządzenia.apk - download za free

0
ColorDict Dictionary
ColorDict Dictionary
ColorDict Dictionary
ColorDict Dictionary
Sądzę, że wielu posiadaczy smartfonów i komunikatorów chciałoby mieć słownik albo tłumacz na swoim urządzeniu. ColorDict to darmowa aplikacja dla komunikatorów z bazą Android i to nie tylko słownik, ale oprawa, umożliwiająca integrację potrzebnych słowników w potrzebnych ilościach! Trochę ascetyczne główne menu programu, składające się z czterech punktów: „Pobierz słowniki”, „Pobierz rozszerzenia”, „Aplikacje dewelopera” oraz „Ustawienia”. Ciekawi nas pierwszy punkt, skoro żeby aplikacja działała, należy pobrać odpowiednie słowniki ColorDict, i im więcej, tym lepiej. Możesz pobierać różne słowniki ColorDict. Jest tylko jedno „ale”: słowniki powinny być w formacie, który rozumie ColorDict Android, dlatego najpierw musisz ich trochę przygotować.

Początkowo wiele słowników całkiem nie pasują do korzystania w ColorDict na Android, natomiast to nie oznacza, że tego nie można zrobić. W internecie można znaleźć sporo instrukcji, wyjaśniających w jaki sposób to można zrobić, ale, moim zdaniem, na ogół wszystkie one są dosyć skomplikowane, tymbardziej, że sporo z nich prowadzi do zerowych wyników. Następnie pozostaje jeszcze kilka kroków, aby słowniki zaczęły działać. Na karcie pamięci należy stworzyć folder „Dictdata”, do którego kopiujemy słowniki. Po wybraniu potrzebnych słowników ColorDict, języka, przykładowo, uniwersalny – universal, umieszczamy do folderu pliki słowników z rozszerzeniem .ifo, .dict, .idx.

W końcu pozostało tylko uruchomić naszą aplikację w komunikatorze i zacząć z niej korzystać. Po ukończeniu integracji do folderu programu lista słowników ColorDict pojawi się na zakładce o tej samej nazwie. Przypuśćmy, że zainstalowałeś dwa słowniki: rosyjsko-angialski i rosyjsko-niemiecki. Jeśli na zakładce wybierasz obydwa, wtedy zyskujesz tzw. maksymalny efekt: wprowadzając w pole wyszukiwarki jakieś słowo po rosyjsku, otrzymujesz jego tłumaczenie od razu w dwóch językach: angielskim i niemieckim! Wyszukiwanie odbywa się błyskawicznie, a znalezione znaczenia odznaczają się wygodnym przewijaniem. Program zawiera niewiele ustawień, można wybrać czcionkę i jej rozmiar. Oprócz tego, masz możliwość dopasowania dla każdego słownika własnej gamy kolorów. Tylko wygoda!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl