android-boom.pl
Adobe Acrobat Reader
Aktualizacje:
3-05-2018, 16:00
Wersja:
16.1.1
Android:
4.0.3 i nowsze
Developer:
Adobe
Folder:
Programy biurowe
Źródło:

Adobe Acrobat Reader v 16.1.1.apk - download za free

+1
Adobe Acrobat Reader
Adobe Acrobat Reader
Adobe Acrobat Reader
Adobe Acrobat Reader
Adobe Acrobat Reader 16.1 na Android – przed Tobą jeden z najlepszych darmowych programów do pracy z dokumentami PDF przeznaczony dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Za pomocą Adobe Acrobat Reader można tworzyć nowe dokumenty, a także konwertować pliki Office i obrazy do formatu PDF. Podobnie, edytowane dokumenty mogą być eksportowane w postaci plików MS Word lub Excel.

Ta aplikacja zapewnia pracę z dokumentami, które są przechowywane w pamięci urządzenia lub dołączone do skrzynki poczty elektronicznej, znajdują się na stronach internetowych albo są załadowane w chmurze. Program Adobe Acrobat Reader posiada wygodna funkcję wyszukiwania, powiększania i przewijania, w tym dla kilku stron. Również otrzymasz możliwość dodawania komentarzy do dokumentów utworzonych za pomocą notatek lub używając licznych narzędzi do rysowania. Najważniejsze części tekstu mogą być podświetlone.

Rewelacyjną właściwością programu Adobe Acrobat Reader jest funkcja szybkiego wypełniania formularzy i elektronicznego podpisywania dokumentów za pomocą palca. Zaloguj się za darmo do konta Adobe Document, aby mieć możliwość zachowywania plików w chmurze. Także, można z nich korzystać wspólnie ze znajomymi, i w dowolnym momencie wysłać dokumenty do druku.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl