android-boom.pl
Time To Quit Smoke
Aktualizacje:
29-07-2017, 20:09
Wersja:
2.1.0
Android:
2.3 i nowsze
Developer:
VantusMantus
Folder:
Narzędzia
Źródło:

Time To Quit Smoke v 2.1.0.apk - download za free

0
Time To Quit Smoke
Time To Quit Smoke
Time To Quit Smoke
Time To Quit Smoke
Time To Quit Smoke - był czas, gdy zaczynałeś palić tylko z tego powodu, że to było modne, miałeś nachalnych przyjaciół, i nie miałeś siły woli, aby im odmówić. Teraz nadszedł czas rzucić palenie - to już wcale nie jest modne, u przyjaciół pojawił się kaszel i czasami dochodzi do zawału serca, ale wbrew wszystkiemu oni nie mają siły woli, aby samodzielnie rzucić palenie. Time To Quit Smoke: każdy proces da się wymierzyć - to może być odległość do gwiazd, jak również okres, w ciągu którego Ty nie palisz. Jeśli zastanawiasz się nad zachodzącymi w Tobie zmianami, to wtedy one stają się odczuwalne i dość przekonujące.

Aplikacja Time To Quit Smoke oferuje trzy wymiary:
• „czas to pieniądz”. Aplikacja określa historyczny moment, w którym rzucasz palenie, i będzie odliczać minuty, godziny, dni, miesiące i lata, zaczynając od momentu, gdy podjąłeś tą heroiczną decyzję. Poza tym aplikacja obliczy dokładnie, ile czasu i pieniędzy oszczędziłeś i ile papierosów nie wypaliłeś;
• przeczytaj cytaty filozofów, romantyków i skończonych cyników - one Ci pomogą w sytuacjach krytycznych, nadając im nowy sens w czasie, gdy rozpaczliwie chcesz zapalić jeszcze jednego, ostatniego i zdradzieckiego papierosa;
• wskaźniki medyczne - zmiany, które zachodzą w Twoim organizmie dzień po dniu w miarę tego, jak rzuciłeś palenie. Podsumowanie.
- ustaw widget Time To Quit Smoke na pulpicie swojego urządzenia;
- zapamiętaj, kiedy rzuciłeś palenie;
- policz czas i pieniądze, które zaoszczędziłeś;
- ciesz się świeżym oddechem i własnym zdrowiem.
Aplikacja Time To Quit Smoke nie uwolni Cię od nałogu, a po prostu poda Ci sygnał, przy pomocy którego łatwiej zorientujesz się w dymie papierosów po drodze do światła na końcu tunelu – wyjście z uzależnienia!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl