android-boom.pl
Equalizer Music Player Booster
Aktualizacje:
22-04-2017, 21:47
Wersja:
2.7.2
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
DJiT
Folder:
Multimedia
Źródło:

Equalizer Music Player Booster v 2.7.2.apk - download za free

0
Equalizer Music Player Booster
Equalizer Music Player Booster
Equalizer Music Player Booster
Equalizer Music Player Booster
Aplikacja, którą musisz mieć w swoim smartfonie z Androidem! Wzmocnij i popraw jakość dźwięku dzięki Equalizer music player booster. Jest to profesjonalny odtwarzacz muzyczny z mnóstwem różnych ustwawień.

Najpierw zobaczysz zwykły odtwarzacz, tym niemniej design programu wygląda kosztownie i sprawia przyjemność dzięki pozłacanym napisom i dużym ikonom.Po prawej stronie ekranu umieszczone jest menu, które może Cię przekierować do sklepu dewelopera, pomocy technicznej lub do skromnych ustawień. Wszystkie funkcje aplikacji znajdują się na ekranie, na którym są odtwarzane ścieżki dźwiękowe – właśnie tam możesz poeksperymetować z korektorem i wzmocnić bas.

Equalizer nie bije rekordów ani pod kątem liczby pasem, ani pod kątem ustawień: 5 pasem, za pośrednictwem których dostępna jest opcja ustawiania basu, średnich i wysokich częstotliwości. Przy użyciu poprzednio zapisanych presetów można dobrać stosowny dźwięk do kilku stylów muzycznych. Za resztą ikon są umieszczone wzmacniacze basu oraz wizualizacja melodii. Niestety te funkcje dostępne są w płatnej wersji programu.

Właściwości:
• przyjazny interfejs;
• ustawienia korektora;
• 11 presetów ;
• odtwarzanie większości audio formatów;
• regulacja głośności wzmacniacza;
• sortowanie kompozycji według kategorii.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl