android-boom.pl
TuneIn Radio
Aktualizacje:
26-02-2017, 17:14
Wersja:
17.2
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
TuneIn Inc
Folder:
Multimedia
Źródło:

TuneIn Radio v 17.2.apk - download za free

0
TuneIn Radio
TuneIn Radio
TuneIn Radio
TuneIn Radio
Na dzień dzisiejszy TuneIn to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji do słuchania radia. Serwis TuneIn zaczął funkcjonować w roku 2002 jako zwykły internetowy agregator stacji radiowych. Od tego czasu program znacznie rozwinął się, a obecnie przedstawia sobą całą sieć społecznościową z audytorium, które liczy ponad kilka milionów. TuneIn posiada ponad 100 tys. stacji radiowych i ponad 4 miliony podcastów z całego świata zupełnie za darmo. Aplikację można znaleźć praktycznie we wszystkich platformach mobilnych i nawet niektórych konsolach, jak również systemach samochodowych. Serwis nieustannie się rozwija, a w ostatnich aktualizacjach dodano obsługę Smart TV.

W związku z tym, że TuneIn — to przede wszystkim radio, tutaj odpowiednio przedstawiony jest katalog wszystkich możliwych stacji online i offline, wygodnie posortowanych według kategorii, regionów, języków i innych parametrów. Aplikacja umożliwia wyszukiwanie według nazwy stacji radiowych lub wykonawcy. W trybie odtwarzania program oferuje dodatkowe możliwości funkcjonalne, na przykład, można wybrać jakość transmisji strumieniowej, przeglądać playlist stacji radiowej, kupić bieżącą kompozycję w Play Store, włączyć timer snu lub ustawić alarm-powiadomienie. TuneIn zapisuje przesłuchane stacje radiowe, po czym proponuje do wyboru podobne opcje.

Funkcje socjalne aplikacji są dostępne po zarejestrowaniu się w serwisie, również dostępna jest obsługa Google i Facebook. Użytkownik może subskrybować stacje radiowe i ścieżki dźwiękowe, dodawać znajomych i śledzić ich aktywność. Na bazie stworzonych subskrypcji pojawia się lista nowości. Dane Twojego konta mogą być zsynchronizowane na innych urządzeniach. Pomijając funkcjonalność darmowej wersji aplikacji, warto powiedzieć, że istnieje płatna wersja TuneIn Pro, bez reklam i funkcją nagrywania.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl