android-boom.pl
Flash Player
Aktualizacje:
8-12-2016, 22:49
Wersja:
51
Android:
3.0 i wyżej
Developer:
Appi Co.
Folder:
Multimedia
Źródło:

Flash Player v 51.apk - download za free

0
Flash Player
Flash Player
Flash Player
Flash Player
Wtyczka Adobe Flash Player jest niezastąpionym narzędziem dla każdego urządzenia mobilnego niezależnie od tego, czy to tablet, smartfon albo telefon komórkowy, służącym do wyświetlania animacji oraz wszystkich innych aplikacji wykonanych w tej technologii. Flash Player umożliwia poprawne wyświetlanie różnego rodzaju treści audiowizualnych na Twoim ekranie.

Obecnie ta technologia jest używana do tworzenia różnych animacji, materiałów filmowych, jak również gier. Zresztą, nie mając zainstalowanej wtyczki nie będziesz usatysfakcjonowany z przeglądania kolejnego odcinka filmu w internecie, tak samo nie będziesz mógł uruchomić gry w przeglądarce lub przetwarzać dane z sieci, treści których są zamieszczone w witrynach internetowych. Także istnieją rozszerzenia od innych firm, ale Adobe Flash Player jest najbardziej popularny, tym bardziej że posiada wiele pozytywnych charakterystyk, spośród których można wyróżnić:

• systematyczne automatyczne aktualizacje;
• stałe doskonalenie programu za pośrednictwem kompanii deweloperskiej;
• powiadamianie o dostępności nowych aktualizacji;
• łatwe ustawienia.

To narzędzie obsługuje wszystkie znane formaty multimediów, takie jak: f4b, f4v, heu, sol, swf2, swfl, swl, swz, fla, flv, svg, swf, vp6, dfxp, f4a, f4p, fpb, spl, svz, viewlet, x32. Poisiada duży wybór motywów do tła pulpitu Twojego urządzenia mobilnegom, w dodatku integracja aplikacji z Gogle Play Music i Video przebiega pomyślnie. Możesz nie łamać sobie głowę nad tym, że nie zdążysz zaktualizować swoją wtyczkę: dzięki automatycznym powiadomieniom zawsze będziesz miał możliwość zagrać w ulubioną flash grę lub pooglądać ciekawy filmik.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl