android-boom.pl
MomentCam Cartoons & Stickers
Aktualizacje:
4-08-2021, 06:40
Wersja:
3.3.1
Android:
5.2.74
Developer:
Hightalk Software Corp.
Folder:
Multimedia
Źródło:

MomentCam Cartoons & Stickers v 3.3.1.apk - download za free

0
MomentCam Cartoons & Stickers
MomentCam Cartoons & Stickers
MomentCam Cartoons & Stickers
MomentCam Cartoons & Stickers
MomentCam - darmowa aplikacja na Android, który zmienia Twoje zdjęcia w śmieszne karykatury. Dzięki niej możesz tworzyć śmieszne zdjęcia tylko jednym naciśnięciem i podzielić się nimi ze znajomymi bezpośrednio z aplikacji!

Właściwości aplikacji MomentCam:
• Zamień zdjęcia w obrazy, pełne humoru i zabawy, które możesz łatwo udostępnić przyjaciołom i bliskim.
• Ogromna liczba szablonów z możliwością wyboru najbardziej odpowiednich do swoich zainteresowań twórczych. Możesz być na zdjęciu kimkolwiek!
• Integracja z najbardziej popularnymi sieciami społecznościowymi dla wymiany karykaturami w dowolnym dogodnym dla Ciebie czasie.
• Całkowity brak reklam i mikropłatności. Żadnych ukrytych funkcji i wewnętrznych sklepów.

Jak korzystać z MomentCam?
Zainstaluj aplikację MomentCam na Android, uruchom ją, następnie zrób zdjęcie lub pobierz zdjęcie z galerii. Aplikacja zaproponuje Ci wybrać jeden z szablonów, w wyniku czego zacznie się proces automatycznej konwersji Twojego obrazu do narysowanej karykatury z wybranym przez Ciebie szablonem. Wśród atutów można wyróżnić systematyczne aktualizacje, w których mieszczą się nowe szablony. W związku z tym, że MomentCam nie jest obciążona niepotrzebnymi funkcjami i jest dobrze zoptymalizowana dla nowoczesnych urządzeń z ekranem dotykowym, zużycie zasobów w czasie obróbki zdjęć jest minimalne. Program może być zainstalowany na dowolnym urządzeniu Android, niezależnie od jego charakterystyk technicznych i rozdzielczości ekranu, dlatego każdy może z niego skorzystać bez żadnych ograniczeń.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl