android-boom.pl
PicsArt – studio fotograficzne
Aktualizacje:
25-07-2018, 20:24
Wersja:
9.40.3
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
PicsArt
Folder:
Multimedia
Źródło:

PicsArt – studio fotograficzne v 9.40.3.apk - download za free

0
PicsArt – studio fotograficzne
PicsArt – studio fotograficzne
PicsArt – studio fotograficzne
PicsArt – studio fotograficzne
Finalnie pojawiła się godna alternatywa dla Instagramu, przedstawiona przez firmę PicsArt. Pierwsi szczęściarze już zdążyli pobrać PicsArt i spróbować to w rzeczywistości. Zadowolonym użytkownikom został zaprezentowany nowy design, całkiem odmienny od poprzedniego. W nieco inny sposób zostały wykonane nawigacja i dostęp do firmowej sieci społecznej, które korzystnie oddziałują nawzajem. Zmiany przecierpiał nawet edytor zdjęć.

PicsArt – to całe studio fotograficzne dla systemu Android przeznaczone dla użytkowników kreatywnych, którzy mogą się w pełni wykazać się swoją twórczą pomysłowością. Ze względu na dużą ilość przeróżnych instrumentów, które jeszcze nawet nie są dostępne w Photoshopie i Instagramie, można w nieskończoność kombinować oryginalne zdjęcia, eksperymentując z nimi w sposób, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy.

Interfejs PicsArt jest intuicyjnie zrozumiały i prosty. Właśnie dlatego można z niewymuszoną łatwością nakładać efekty, warstwy, dźwięk, tworzyć kolaże, ustawiać ramki. Możesz samodzielnie angażować się w rysowanie, stworzyć prostą grafikę i wiele innych rzeczy. Owszem, istnieje masa programów dla Android do edycji zdjęć, ale na tyle popularnej jak PicsArt, na pewno nie znajdziesz. Ponad 60 milionów pobrań z Google Play otwarcie potwierdzają jej niezmierną popularność. W odniesieniu do własnej platformy społecznościowej, dzięki której można udostępniać swoje prace, aplikacja wyróżnia się spośród całej gromady analogów.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl