android-boom.pl
Reverse Movie FX
Aktualizacje:
3-05-2018, 04:00
Wersja:
1.3.7
Android:
2.3.3 i nowsze
Developer:
Bizo Mobile
Folder:
Multimedia
Źródło:

Reverse Movie FX v 1.3.7.apk - download za free

0
Reverse Movie FX
Reverse Movie FX
Reverse Movie FX
Reverse Movie FX
Reverse Movie FX - magic video zabawny program dla rozrywki. Każdy, kto ma ochotę na obróbkę filmów wideo, ani trochę nie będzie zaskoczony, ale dla reszty osób oferowany przez aplikację proces może wydawać się dość zabawny. Na dodatek, możesz to zrobić gdziekolwiek, jeśli masz pod ręką Android urządzenie. Nie trudno się domyślić, że przed nami program, za pomocą którego można zrobić rewers wideo. Innymi słowami, przewija się go od tyłu do przodu. Technologia ta nie jest nowa, ale do głowy nie przychodzi żaden pokrewny przedstawiciel z podobnym funkcjonałem z wielkim imieniem i, co gorsza, na platformie mobilnej. Część aplikacji stanowi biblioteka wzorców od twórcy, w taki sposób można skorzystać z programu. Znaczy to, że dla ludzi ze słabą wyobraźnią są przedstawione wzorce robocze, które, nawiasem mówiąc, też nie mają nic specjalnego, dlatego robiąc coś podobnego można uwzględnić wszystkie błędy i zrobić o wiele lepiej. W jaki sposób zastosowywać otrzymane wideo – to sprawa każdego.

Przy wejściu do aplikacji spotka nas heroiczna muzyka, która będzie towarzyszyła nam przez cały czas, aż dopóki nie zdecydujemy, co robić dalej. Wyboru wielkiego nie mamy. Można przeglądać wyżej wspomniane wzorce, ocenić aplikację w sklepie, w przypadku, jeśli pobrałeś ją z marketu, to zaproponują Ci kupić pro, kontakty dewelopera, wyłączanie dźwięku i link do aplikacji o zmianie głosu, także można od razu przystąpić do głównego. Proponują Ci nagrać nowe wideo albo wybrać z istniejących. Następnie ustawiasz granice nowego arcydzieła i wybierasz odpowiednią dla Ciebie opcję odtwarzania: obrócony, obrócony+oryginał, oryginał+obrócony. Również do wyboru zostanie zaproponowane zostawić dźwięk z wideo lub dodać muzykę. Otrzymany wynik można udostępnić przy pomocy standardowych opcji Android.

Reverse Movie FX - magic video to naprawdę ciekawa aplikacja, które wspaniale działa. W trakcie zapoznania się nie powoduje jakichkolwiek trudności. Pełne tłumaczenie na rosyjski, intuicyjna obsługa i dobry wynik przy wyjściu zasłużenie dają aplikacji wysoką ocenę. Gdyby ona jeszcze mogło nakładać slow, to w ogóle byłaby bezcenna.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl