android-boom.pl
Mobilny druk PrintHand
Aktualizacje:
10-05-2018, 12:00
Wersja:
8.1.0
Android:
2.1 i nowsze
Developer:
PrintHand
Folder:
Menadżery plików
Źródło:

Mobilny druk PrintHand v 8.1.0.apk - download za free

0
Mobilny druk PrintHand
Mobilny druk PrintHand
Mobilny druk PrintHand
Mobilny druk PrintHand
PrintHand Mobile Print Premium - teraz masz możliwość drukowania z urządzeń Android bezpośrednio przez Bluetooth lub Wi-Fi bez użycia komputera. Korzystając z tego programu możesz wydrukować dokumenty biurowe (DOC, XLS, PPT, PDF, TXT), zdjęcia, załączniki, strony internetowe, pocztę elektroniczną, historię połączeń, kalendarz, Google Docs, klikając przycisk Share. Program automatycznie wykrywa drukarkę.

Przy użyciu aplikacji PrintHand możesz wydrukować:
• dokumenty biurowe, w tym Microsoft Word, Excel, PowerPoint, PDF;
• dokumenty tekstowe oraz inne rozpowszechnione formaty plików;
• zdjęcia i obrazy;
• strony internetowe i pocztę elektroniczną, a nawet załączniki (attachments);
• dokumenty przechowywane w chmurze Google Docs;
• rejestr połączeń (Call log), SMS i MMS z urządzeń wspierających połączenia oraz serwis wiadomości błyskawicznych;
• kalendarz;
• kontakty;
• połączenie z drukarką przez USB (wymagany jest Android 4.0+)!

Jak to działa
Najpierw musisz zainstalować naszą aplikację na swoim urządzeniu Android. Wejdź na stronę Google Play. Aby sprawdzić zgodność z drukarką i wydrukować stronę testową, możesz zainstalować aplikację za darmo, ale w większości przypadków do drukowania prawdziwych stron będzie potrzebna "aktualizacja" do wersji Premium. Tuż po zainstalowaniu aplikacji, ona automatycznie spróbuje połączyć się z Twoją drukarką. Niektóre nowoczesne drukarki obsługują protokoły Wi-Fi, Bluetooth, i nie wymagają połączenia z komputerem. PrintHand może wyszukiwać takie drukarki automatycznie i bezpośrednio nawiązywać z nimi połączenie. To najprostszy i najszybszy sposób drukowania. Aplikacja spróbuje dopasować odpowiedni sterownik do Twojej drukarki, ale jeśli taki sterownik nie zostanie odnaleziony, aplikacje zaproponuje, abyś zainstalował uniwersalny sterownik lub wybrał z listy. Także, wiele drukarek, zarówno stare, jak i nowe, nie obsługują Wi-Fi i Bluetooth. W takim razie należy podłączyć drukarkę do komputera (Mac, PC lub Linux) za pomocą kabla USB. Generalnie jakakolwiek platforma ma swoje standardowe sposoby udostępniania i już po kilku kliknięciach Twoja drukarka będzie dostępna dla aplikacji PrintHand. Urządzenie mobilne powinno znajdować się w tej samej (Wi-Fi) sieci, w której znajduje się komputer.

Jeśli potrzebujesz drukować na drukarce zdalnej, możesz skorzystać z drukowania w chmurze Google Cloud Printing. W większości przypadków, musisz zainstalować i ustawić przeglądarkę Google Chrome na komputerze, do którego jest podłączona drukarka. Niektóre drukarki samodzielnie obsługują Cloud Printing i nie wymagają połączenia z komputerem. Wszystkie informacje, które są drukowane z urządzenia mobilnego, pozostają w ramach sieci lokalnej, za wyjątkiem drukowania przez Google Cloud. Wszystkie niezbędne czynności są wykonywane na Twoim urządzeniu, nie wysyłamy Twoich plików i zdjęć gdzieś jeszcze.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl