android-boom.pl
iGO nawigacja
Aktualizacje:
25-06-2018, 12:07
Wersja:
9.18.27.736653
Android:
4.0.3 i wyżej
Developer:
NNG Software Developing and Commercial LLC.
Folder:
Mapy i nawigacja GPS
Źródło:

iGO nawigacja v 9.18.27.736653.apk - download za free

+27
iGO nawigacja
iGO nawigacja
iGO nawigacja
iGO nawigacja
Dla tych, kto lubi bezpieczne podróże, nie chce tracić czasu i jest szczęśliwym posiadaczem urządzenia Android – została wyprodukowana aplikacja IGO. Z całą pewnością to jeden z najlepszych GPS-programów nawigacyjnych dla urządzeń przenośnych. Program jest przeznaczony nie tylko dla automobilistów, ale również dla tych, którzy korzystają z innych środków transportu, pieszych turystów.

Zasięg: nawigacja IGO na Android posiada mapy wielu rożnych krajów: Austria, Ukraina, Polska, Brazylia, USA, Egipt, Rosja, Turcja, Luksemburg, Francja, Węgry, Watykan, Meksyk, Cypr, Andora, Kolumbia, Włochy, Macedonia, Brunei, Holandia, Australia, Niemcy i inne.

Charakterystyki: program IGO na Android dysponuje wspaniałą grafiką, działa w rozdzielczości ekranu od 400х240 do 960x540. Bardzo dobrze się sprawuje w trybie wyświetlania map w formacie 2D, równie w pseudo 3D, w którym są wyświetlane nie tylko niektóre budowle, ale również landszaft miejscowości – góry, wzgórza i pastwiska.

Zaczynając od wersji IGO 8, można wybierać tryby zarówno dla «początkujących», jak i dla «eksperta» z dużą ilością ustawień, które są dość praktyczne dla niedoświadczonych użytkowników. Użytkownik może samodzielnie dostosować gamę kolorów dla map i tras według własnych preferencji. Wraz z tym programem poczujesz się komfortowo w każdym nieznanym kraju niezależnie od tego, dokąd się wybierasz. Więc, jeśli jesteś posiadaczem smarfona albo komunikatora ze sterowaniem systemu operacyjnego Android (także 2.1. i 2.2. łącznie i wyżej) z wbudowanym GPS-odbiornikiem, w takim razie ten program posłuży Ci jako pomocnik w czasie podróży. Miłej jazdy!
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl