android-boom.pl
Google Mapy
Aktualizacje:
7-05-2018, 21:35
Wersja:
9.26.1
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Google Inc.
Folder:
Mapy i nawigacja GPS
Źródło:

Google Mapy v 9.26.1.apk - download za free

+1
Google Mapy
Google Mapy
Google Mapy
Google Mapy
Mapy Google na Android 9.23.0 – możesz znajdować potrzebne Ci miejsca na mapie, czytać opinie innych użytkowników o różnych zakładach, wybierać optymalne trasy i robić wiele innych rzeczy. Program Google Maps zawiera dokładne i szczegółowe mapy 200 krajów i regionów. Przy użyciu tej aplikacji można znaleźć potrzebne miejsce nie tylko na mapie Twojego miasta, ale więcej - ponad 15.000 innych miast świata.

W dodatku, aplikacja Google Maps pomoże Ci szybko wyznaczyć trasę od jednego punktu miasta do innego. Również, jazda na trasie będzie jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza, dzięki funkcji nawigacji głosowej GPS. Wybierz typ trasy: dla pieszych, samochodziarzy lub rowerzystów, następnie program sam wybierze optymalną trasę i poprowadzi Cię po niej za pomocą komend głosowych. Wyjątkową cechą programu jest możliwość uzyskania bieżących informacji dotyczących korków i wypadków drogowych w czasie rzeczywistym. Oprócz tego, program umożliwia znalezienie alternatywnych tras.

Co więcej, Google Maps pomogą Ci uzyskać szczegółowe informacje o ponad 100 milionach ciekawych miejsc na całym świecie. Przeczytaj opinie innych użytkowników o tych lub innych zakładach i udostępnij własne opinie. Również, możesz skorzystać z narzędzi do przeglądania ulic. Zrób wirtualną wycieczkę po swoim lub niemal każdym innym mieście na świecie, zwiedzaj zabytki, i wejdź do środka słynnych muzeów, galerii, popularnych restauracji, itd.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl