android-boom.pl
Yandex.Navigator
Aktualizacje:
22-07-2021, 06:40
Wersja:
3.68
Android:
5.70
Developer:
Яндекс
Folder:
Mapy i nawigacja GPS
Źródło:

Yandex.Navigator v 3.68.apk - download za free

+2
Yandex.Navigator
Yandex.Navigator
Yandex.Navigator
Yandex.Navigator
Yandex.Nawigacja pomoże kierowcy utworzyć wykres optymalnej trasy do miejsca przeznaczenia. Aplikacja obejmuje korki, wypadki drogowe, prace remontowe oraz inne wydarzenia na drodze, uwzględniając je podczas tworzenia Twojego wykresu drogi. Yandex.Navigator przedstawi Ci do trzech wariantów podróży, zaczynając od najszybszego. Jeśli wybrałeś trasę, która obejmuje opłaty drogowe, to aplikacja poinformuje Cię o tym zawczasu.

Yandex.Nawigacja używa komunikatów głosowych, aby prowadzić Cię podczas jazdy, i wyświetla Twoją trasę na ekranie urządzenia. Zresztą, w każdej chwili możesz zobaczyć, ile minut lub kilometrów jazdy Ci pozostało. Możesz użyć swojego głosu do komunikacji z Yandex. Dzięki nawigacji nie trzeba odrywać rąk od kierownicy. Wystarczy powiedzieć: «Yandex» i wtedy aplikacja rozpoczyna słuchanie Twoich poleceń. Przykładowo, «Yandex, jedźmy do ulicy Leśnej» albo «Yandex, zawieź mnie na lotnisko Domedowo». Również, można pozwolić Nawigacji posiadać informacje o tym, jakie wydarzeniach drogowe napotykasz («Yandex» - «Na prawym pasie widzę wypadek samochodowy») lub wyszukiwać miejsca na mapie («Yandex» - «Plac Czerwony»).

Poprzez wybieranie ostatnich miejsc z historii oszczędzasz czas. Możesz przeglądać swoje ostanie i ulubione miejsca z jakiegokolwiek urządzenia, one są zapisywane w chmurze i dostępne wtedy, gdy je potrzebujesz Yandex.Navigator poprowadzi cię do miejsc w Rosji, Białorusi, Kazachstanie, Ukrainie i Turcji.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl