android-boom.pl
MAPS.ME — offline mapy
Aktualizacje:
30-01-2019, 20:23
Wersja:
8.6.3-Google
Android:
4.0.3
Developer:
My.com B.V.
Folder:
Mapy i nawigacja GPS
Źródło:

MAPS.ME — offline mapy v 8.6.3-Google.apk - download za free

0
MAPS.ME — offline mapy
MAPS.ME — offline mapy
MAPS.ME — offline mapy
MAPS.ME — offline mapy
MAPS.ME - mapy offline dla Android - darmowa aplikacja, która pomoże Ci znaleźć najkrótszą drogę od jednego punktu do drugiego i przestrzegać ją, nawet w przypadku braku dostępu do Internetu. Aplikacja MAPS.ME wspiera zarówno trasy samochodowe, jak i piesze. Poza tym, w ostatnim przypadku przewidziane jest wsparcie ścieżek, alei, mostów, a także przejść naziemnych i podziemnych, które pomogą Ci sprawdzić najbardziej optymalną trasę.

Oprócz tego, aplikacja MAPS.ME – mapy offline działa gdziekolwiek na całym świecie i pozwala na wyszukiwanie tras w 345 krajach, wskutek czego to jest niezastąpione narzędzie jak w domu, tak i podczas wyjazdów służbowych i podróży. Program oferuje wiele usprawnień - w odróżnieniu od innych, tu znajdziesz nie tylko restauracje, atrakcje i inne ważne obiekty, ale również małe wioski i miasteczka, a także drogi gruntowe. Przy czym, dane kartograficzne aktualizowane są codziennie przez użytkowników openstreetmap.org.

Program MAPS.ME pracuje bez połączenia z Internetem. Więc, można z niego skorzystać w razie wyjazdów za miasto lub za granicę, nie obawiając się opłat roamingowych. Oprócz tego, program pozwala na dodanie interesujących miejsc na mapie do zakładek, import/eksport zakładek z innych map, szybkie wyszukiwanie offline, wysyłanie ustawień z dowolną lokalizacją na mapie za pośrednictwem SMS-ów i poczty elektronicznej. Dla łatwiejszego przeglądu, program posiada funkcję auto obracania mapy zależnie od kierunku ruchu.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl