android-boom.pl
Opera
Aktualizacje:
21-12-2018, 08:24
Wersja:
49.2.2361.134358
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
Opera
Folder:
Internet
Źródło:

Opera v 49.2.2361.134358.apk - download za free

0
Opera
Opera
Opera
Opera
Opera – to jedna spośród najpopularniejszych darmowych przeglądarek internetowych wydana przez norweską firmę Opera Software. Przeglądarka działa na komputerach z SO Windows, Mac OS X oraz GNU/Linux, urządzeniach mobilnych, palmtopach i konsolach do gier. Kluczowa zasada strategii biznesowej Opera polega na tym, że firma proponuje produkt, który można używać na dowolnym urządzeniu, platformach i SO, zapewniający szybkość, stabilność i pełną mobilność pracy, tym samym zwiększa sobie przewagę nad konkurentami.

Od roku 2005 Opera do PC i Opera Mini są rozpowszechniane za darmo, a Opera Mobile — od 2010-go. Akurat w tej aplikacji po raz pierwszy pojawiła się możliwość otwierania wielu okien jednocześnie i szybkiego przełączania się między nimi. Ponadto w aplikacji została zaimplementowana funkcja szybkiego wybierania stron przy pomocy określonych czynności ("gestów") myszą. Strony można powiększyć lub pomniejszyć, aby wygodniej je przeglądać. To wszystko sprawia, że Opera jest zdecydowanie najlepszą przeglądarką. Firma-deweloper pozycjonuje Operę jako «najszybszą przeglądarkę w świecie» i to nie bez powodu – niezależne testowania pokazały, że Opera w większości przypadków jest szybsza od innych przeglądarek. Oprócz tego, Opera zaczyna wyświetlać tekst i grafikę strony jeszcze przed jej załadowaniem, w rezultacie czego użytkownik oszczędza czas, a zwłaszcza przy powolnym połączeniu i dużym rozmiarze strony.

Pomijając podstawowe funkcje, przeglądarka posiada także zintegrowane możliwości pocztowego/nowościowego klienta Opera Mail, książki adresowej, klienta sieci peering BitTorrent, RSS-reader, klienta IRC, menedżera pobrań, WAP-przeglądarki, Opera Link, jak też widżety — moduły graficzne, oparte na technologii HTML i działające poza przeglądarką.

Programiści włożyli wiele starań, aby zapewnić bezpieczeństwo w Opera - istnieje możliwość szybkiego usuwania informacji o odwiedzanych stronach: czyszczenie pamięci i plików cookies, historii. Podczas odwiedzania zabezpieczonych stron, Opera szyfruje przekazywane informacje używając protokołów o wysokim stopniu bezpieczeństwa: SSL 3 lub TLS. Możliwe jest automatyczne sprawdzanie stron na «Phishing».
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl