android-boom.pl
Steam
Aktualizacje:
9-06-2021, 12:37
Wersja:
2.3.8
Android:
2.3.13
Developer:
Valve Corporation
Folder:
Internet
Źródło:

Steam v 2.3.8.apk - download za free

0
Steam
Steam
Steam
Steam
Steam - to darmowy klient na Android w postaci sklepu dystrybucji cyfrowej, w którym możesz kupić licencjonowaną grę, dodatki do gry, pobierać i grać w darmowe gry. Steam posiada wbudowany czat do rozmów z graczami, także jest możliwość wymiany różnego rodzaju kontentem gry. Aby rozpocząć korzystanie z klienta, musisz mieć konto. Nawet jeśli go nie posiadasz, to z łatwością możesz go założyć za darmo. W przyszłości wszystkie zakupy będą przypisane właśnie do niego.

Menu aplikacji Steam
Sprawdźmy, czym tak naprawdę jest Steam. Niezwykle łatwa w obsłudze, z mnóstwem funkcji. Przejdźmy się więc szczegółowo po każdej pozycji.
Znajomi. Wszyscy Twoi znajomi są wyświetlani na liście. Możesz wysłać wiadomość do użytkownika, zobaczyć informacje o nim i jego kupionych grach (jeśli użytkownik nie ukrył te informacje), inwentarz. Również, możesz usunąć użytkownika z listy kontaktów lub zablokować natarczywego gracza. W zakładce Znajomi możesz znaleźć nowego znajomego wg. loginu, odświeżyć listę.
Społeczności. Wyświetlane są społeczności, do których należysz. Będąc w społeczności, możesz rozmawiać dla własnego zadowolenia. W dowolnym momencie możesz skorzystać z wyszukiwarki, żeby dołączyć do nowych społeczności.
Aktywność Twoich znajomych. Są tu wyświetlane wszystkie aktywności Twoich znajomych, kto jakie nagrody otrzymał, dodał zrzut ekranu, dodał znajomych itd.
Katalog. Podstawowa zakładka przeznaczona do zakupów kontentu gry. A zwłaszcza to jest sklep, w którym można kupić gry, dodatki. W mobilnej aplikacji Steam to jest dość wygodne, a zresztą to dobra okazja, aby kupić grę, jeśli w tej chwili nie jesteś przy komputerze, a powiedzmy, na wypoczynku i właśnie niedawno została wydana gra z wysokim rabatem, którą jeśli teraz nie kupisz, to będziesz długo żałować. Ta aplikacja Cię wybawi. Ogromny wybór gier dla różnych platform - Windows, Mac OS, Linux. Każda karta sprzedawanej gry zawiera ikony, które powiadomią Cię o dostępności platformy, jak również możliwościach gry przy użyciu gamepada.
Lista potrzeb. Możesz dodać do listy te, które w przyszłości chcesz kupić.
Kosz. Tutaj płacisz za kontent. Ciekawy moment sprowadza się do tego, że można kupić grę nie tylko dla siebie, ale i na prezent - możesz zrobić znajomemu miłą niespodziankę! Dostępne są cztery systemy płatności: PayPal, Visa, MasterCard, AmericanExpress.
Wyszukiwanie według sklepu. Sądzę, że tutaj wszystko jest jasne.
Nowości Steam. Możesz przeczytać najświeższe informacje dotyczące aktualizacji Twoich gier, klienta gry, informacji prasowych oraz inne ciekawostki.
Publikacje. Artykuły, wiadomości o świecie gier.
Ustawienia. Mnóstwo ustawień powiązanych z danymi osobowymi, prywatnością, bezpieczeństwem, powiadomieniami i in. O ustawieniach klienta można napisać całą książkę…
Dane konta. Bilans, biblioteka gier, społeczności, zrzut ekranu i wszystko, co jest przypisane do Twojego konta.

Klient Steam - świetna aplikacja dla prawdziwych graczy, którzy ustawicznie śledzą nowe produkty, regularnie kontaktują się z przyjaciółmi lub członkami drużyny. Dzięki klientowi, zawsze jesteś dostępny i w każdej chwili masz dostęp do swojego konta.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl