android-boom.pl
UC Browser
Aktualizacje:
10-12-2018, 16:23
Wersja:
12.9.9.1155
Android:
2.2
Developer:
UCWeb Inc.
Folder:
Internet
Źródło:

UC Browser v 12.9.9.1155.apk - download za free

0
UC Browser
UC Browser
UC Browser
UC Browser
Aplikacja UC Browser – doskonałe rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych, przy pomocy której praca w internecie będzie maksymalnie szybka, ciekawa oraz efektywna. Ta przeglądarka ma mnóstwo różnych funkcji i możliwości, ale jej główna charakterystyka - to możliwość kompresowania ruchu internetowego, adaptując się pod szybkość przekazywania danych, co oszczędza około 90% ruchu.

UC Przeglądarka ma własny manager pobrań, kosztem dodatków odróżnia się rozszerzonymi możliwościami, pracuje na podstawie unikalnej technologii Free-link, która jest gwarancją stabilnego połączenia z serwerami. Wszystkie te atuty zrobią tę przeglądarkę efektywnym narzędziem poszukiwania, pozwolą zaoszczędzić czas i przełamać rutynę do prostego i wygodnego algorytmu.

UC Browser adaptowany do urządzeń mobilnych Android, ma niezawodny system bezpieczeństwa dzięki zarządzaniu hasłami, wsparciu buforowania, cookie. Zachowanie stron i obrazów przewidziane w tej aplikacji pozwala dzielić się informacją z innymi użytkownikami za pomocą blogów lub sms-ów.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl