android-boom.pl
Wiadomości i pogoda Google
Aktualizacje:
24-01-2018, 20:19
Wersja:
3.4.8
Android:
4.0
Developer:
Google Inc.
Folder:
Informacje
Źródło:

Wiadomości i pogoda Google v 3.4.8.apk - download za free

+1
Wiadomości i pogoda Google
Wiadomości i pogoda Google
Wiadomości i pogoda Google
Wiadomości i pogoda Google
Ta aplikacja od Google jest przeznaczona dla śledzenia wiadomości i pogody. W tym celu został zapewniony jedyny interfejs z ponad 65000 źródeł i 16 rubrykami. Już teraz do dyspozycji użytkownika wszystkie dane od wydawnictw internetowych do nielicznych czasopism. Okno główne przedstawia prognozę na dzień bieżący i listę aktualności. Prognoza może być rozszerzona i obserwowana co godziny. Wiadomości są wyświetlane domyślnie z tego regionu, w którym znajduje się użytkownik, pomimo tego w ustawieniach można wskazać inny kraj, aby zestaw źródeł nie zależał od geolokalizacji. W ustawieniach także można zmienić tło, ale naprawdę jest ich tylko dwa - ciemne i jasne.

Dostępna jest ciekawa funkcja śledzenia konkretnych tematów, na przykład, można być powiadomionym o aktualnościach dotyczących ulubionego zespołu muzycznego, wskazawszy jego nazwę. Można również zdobywać informacje o dowolnych drużynach piłkarskich, znanych osobach lub o raportach z jakiegokolwiek miasta. Co do reszty, to koncepcja aplikacji jest bardzo typowa dla agregatorów wiadomości, można nawet mówić o braku elastyczności ustawień dla rozwiązania od Google.

W zestawie programu jest widget dla pulpitu w formie kwadratu. W jego górnej części znajduje się belka pogody, niżej umieszczona jest przewijająca się lista nagłówków wiadomości. Nawigacja wykonuje się przesuwaniem, a przy naciśnięciu na nagłówek wiadomość otwiera się w przeglądarce. W tym przypadku nie jest przewidziany standardowy przegląd wewnątrz samego agregatora. Oprócz głównego widżetu jest kilka dodatkowych mniejszego rozmiaru. Również można synchronizować subskrypcje przez konto Google, co pozwala nie ustawiać wszystko od nowa podczas instalacji na inne urządzenie.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl