android-boom.pl
MediBang Paint
Aktualizacje:
18-01-2019, 08:23
Wersja:
16.0.2
Android:
4.0 i wyżej
Developer:
MediBang Inc.
Folder:
Grafika
Źródło:

MediBang Paint v 16.0.2.apk - download za free

+1
MediBang Paint
MediBang Paint
MediBang Paint
MediBang Paint
MediBang Paint - jedna z najlepszych aplikacji do malowania. Za pomocą różnych narzędzi możesz tworzyć piękne szablony graficzne i komiksy. Dzięki swojej cross-platformowości MediBang Paint pretenduje na światową sławę. Moda na komiksy przyszła do nas z Japonii i USA.

Do dyspozycji użytkownika ponad 50 rodzajów pędzli do malowania, każdy z nich można dopasować według własnych preferencji. Aplikacja oferuje Ci możliwość tworzenia nowych pędzli, także możesz je importować z innych programów. Podobnie jak w większości programów do rysowania, dostępne są narzędzia służące do pracy z warstwami: tworzenie, usuwanie, kopiowanie, łączenie, przekształcanie. Zdjęcia można eksportować i używać w dowolnej warstwie. Program posiada duży wybór czcionek, jak też panele, dzięki którym możesz stworzyć własny unikalny komiks.

Kolejna nietypowość aplikacji polega na tym, że możesz rozpocząć i kontynuować rysowanie w każdym miejscu na dowolnym urządzeniu. Rezultaty pracy zapisane w chmurze możesz udostępnić swoim znajomym. MediBang oferuje ponad 800 darmowych teł, tekstur lub tonacji! Co więcej, aplikację można pobrać zupełnie za darmo.
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl