android-boom.pl
Call Blocker
Aktualizacje:
13-02-2019, 04:21
Wersja:
1.1.22
Android:
4.0 i wyżej
Developer:
AndroidRock
Folder:
Bezpieczeństwo
Źródło:

Call Blocker v 1.1.22.apk - download za free

0
Call Blocker
Call Blocker
Call Blocker
Call Blocker
Sądzę, że każdy z Was jest obeznany z problemem niepożądanych połączeń i SMS-ów. Jak wiadomo, większość smarftonów posiada tzw. «Czarną listę», do której można dodawać wybrane numery, jednak w rzeczywistości będziesz otrzymywał powiadomienia o odrzucanych połączeniach przychodzących. Wygląda na to, że taka praca powoduje niedogodności dla użytkowników.

Charakterystyka aplikacji


Aplikacja Call Blocker stworzona z myślą o tych, którzy chcą lepiej kontrolować swoje przychodzące połączenia telefoniczne i SMS-y. Program chroni użytkowników przed spamem i blokuje niepożądane połączenia. Możesz dodawać do listy zaznaczony tekst. Dostępny jest również przegląd zablokowanych informacji w zapisach historii blokad. Standardowo na Androidzie 4.4+ jest ograniczenie: aby włączyć blokadę wiadomości, należy ustawić to narzędzie jako domyślną SMS aplikację i użyć odpowiedniej zakładki do wysyłania wiadomości.

Przyjazny interfejs wykonany w kontrastujących niebieskich i białych kolorach. Uruchomienie aplikacji odbywa się po potwierdzeniu zamiany narzędzia do wymiany SMS na usługę w aplikacji. W menu znajdują się trzy zakladki – sms-y, czarna lista i historia blokad. W oknie ustawień dostępne są opcje ustawiania hasła, blokada połączeń, wiadomości, jak też dodatkowe informacje o aplikacji. Na szczególną uwagę zasługuje zintegrowana wyszukiwarka ułatwiająca poszukiwanie potrzebnych informacji w historii wiadomości. Słabym punktem tego programu jest brak zakładek językych. Aplikacja jest bezpłatna i nie zawiera reklam, zużywa niewiele pamięci i zasobów, wydajność urządzenia utrzymywana na stałym poziomie. Jest to darmowa usługa blokady, która umożliwia blokowanie określonych połączeń przychodzących oraz tekstów. Ta technologia została opracowana na wyższym poziomie i wdrożona do eksploatacji. Niewielki rozmiar pliku, wykluczenie możliwości występowania «lagów» - wszystkie te cechy sprawiają, że nie możesz być niezadowolony z funkcjonalności!
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl