android-boom.pl
Home Security Camera - Alfred
Aktualizacje:
3-10-2021, 21:28
Wersja:
3.6.98
Android:
2021.10.1
Developer:
Alfred Labs Inc.
Folder:
Bezpieczeństwo
Źródło:

Home Security Camera - Alfred v 3.6.98.apk - download za free

0
Home Security Camera - Alfred
Home Security Camera - Alfred
Home Security Camera - Alfred
Home Security Camera - Alfred
Home Security Camera – Alfred na Android - wyjątkowa aplikacja, która sprawi, że Twoje urządzanie zamieni się w kamerę monitoringu. Czasem istnieje potrzeba umieszczenia w domu specjalnej kamery – do pilnowania niani, dziecka lub mieszkania w czasie Twojej nieobecności. W każdym razie kupować drogi sprzęt, ustawiać go i podłączać - to wcale się nie chce robić i właśnie ten program przybywa nam z pomocą.

Po zainstalowaniu aplikacji na pulpicie utworzy się skrót ze śmieszną nazwą "Alfred", po czym należy zalogować się do konta Google. Program zapyta o instalację aplikacji: w formie kamery lub ekranu do przeglądania innych urządzeń. W trybie "kamery" smartfon działa z włączoną kamerą. Możesz także ustawić tryb detekcji ruchu. Jeśli ktoś przejdzie bezpośrednio przed kamerą, to w tym momencie ona automatycznie włączy się i zarejestruje zdarzenie. Po chwili szybciutko przechodzimy do drugiej kamery, jeśli ona jest dostępna. Drugi tryb umożliwia przeglądanie wszystkich innych kamer do śledzenia. Okazuje się, że to tzw. centrum kierowania, w którym można dość szybko przełączać się pomiędzy wszystkimi urządzeniami. Używając ekranu możesz z łatwością połączyć się z żądaną kamerą i zrobić zrzut ekranu.

Home Security IP Cam – Alfred wciąż jest kulawa - wideo wolno ładuje się, nie przekazuje dźwięku i czasami gubi sygnał Wi-Fi. Oprócz tego, baterii urządzenia nie wystarczy dla zbyt długich nagrań. Ale nie mówiąc o wszystkich wadach tej aplikacji, ona zawsze pomoże Ci w trudnym momencie.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl