android-boom.pl
Antivirus & Mobile Security TrustGo
Aktualizacje:
9-02-2018, 16:19
Wersja:
3.1.0
Android:
Zależy od urządzenia
Developer:
TrustGo Team
Folder:
Bezpieczeństwo
Źródło:

Antivirus & Mobile Security TrustGo v 3.1.0.apk - download za free

0
Antivirus & Mobile Security TrustGo
Antivirus & Mobile Security TrustGo
Antivirus & Mobile Security TrustGo
Antivirus & Mobile Security TrustGo
TrustGo Antivirus & Mobile Security – darmowe i kompleksowe rozwiązanie do ochrony prywatności, poprzedzające występowanie zagrożeń w smartfonie.

Opis:
Kompletne darmowe rozwiązanie służące do ochrony użytkowników urządzeń mobilnych przed wirusami, złośliwym i szpiegowskim oprogramowaniem, wyciekiem konfidencjonalnych danych, utratą danych lub urządzenia. Aplikacja w równym stopniu służy do określenia ryzyka w aplikacjach zainstalowanych na urządzeniu Android.

Dostępne funkcje bezpieczeństwa i kontroli:
• testowanie bezpieczeństwa aplikacji;
• wyszukiwanie TrustGo - to jedyna wyszukiwarka, która poszukuje aplikacje jednocześnie na kilku rynkach. Wyświetlana w wyniku zapytania lista mieści w sobie identyfikację poziomu zagrożenia aplikacji według wersji TrustGo, ostrzegając użytkowników o rozpowszechnionym szkodliwym oprogramowaniu i potencjalnych zagrożeniach;
• skaner bezpieczeństwa aplikacji. Szybkie skanowanie na wirusy i skanowanie aplikacji na szkodliwe rozszerzenia. Skanowanie zainstalowanych aplikacji może być przeprowadzane systematycznie lub na żądanie. Jakiekolwiek nowe aplikacje będą sprawdzane w czasie pobierania.
• ochrona danych osobowych. Za pomocą monitoringu i wykrywania aplikacji, które posiadają prawa dostępu do Twoich danych osobowych, zapewnia ochronę danych osobowych;
• tworzenie kopii zapasowych i przywracanie;
• przechowywanie i przeglądanie kontaktów i innych ważnych danych w naszej "chmurze", które z łatwością można przywrócić na żądanie w tym samym lub innym telefonie!
• śledzenie telefonu i zdalne sterowanie. Twój telefon został skradziony lub zgubiłeś go? Zlokalizuj go lub zniszcz dane, używając przeglądarki internetowej. W razie potrzeby, wcześniej czy później możesz z łatwością przywrócić dane z kopii naszych danych "w chmurze".
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl