android-boom.pl
CM Security
Aktualizacje:
1-02-2019, 00:25
Wersja:
4.8.7
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
Cheetah Mobile (AppLock & AntiVirus)
Folder:
Bezpieczeństwo
Źródło:

CM Security v 4.8.7.apk - download za free

0
CM Security
CM Security
CM Security
CM Security
Superszybka, bardzo mała i w najwyższym stopniu bezpieczna CM (Cleanmaster) Security – zaprojektowana przez Clean Master darmowa aplikacja, zapewniająca bezpieczeństwo urządzeń mobilnych – niezawodny optymalizator na Android.

Podstawowe właściwości CM (Cleanmaster) Security:
Program Antywirusowy №1: to cała zasługa dwutrybowego (lokalnie lub w chmurze) systemu z 16-letnim doświadczeniem zastosowania, niejednokrotnie zajmującym pierwsze miejsca w AV-TEST i AV-Comparatives. Wykrywa wszystkie możliwe wirusy, programy trojańskie, wrażliwości, programy reklamowe i szpiegowskie na urządzeniach mobilnych i tabletach z systemem Android.
Wielostopniowa ochrona: jest przeprowadzane skanowanie nowych aplikacji, aktualizacji, systemu plików i stron internetowych celu zapewnienia bezpieczeństwa Twojego urządzenia w czasie rzeczywistym.
Szybkość i zręczność: skanowanie trwa zaledwie 5 sekund, to o 500% szybciej, niż w przypadku innych płatnych aplikacji antywirusowych. Poza tym, CM (Cleanmaster) Security to bardzo mała aplikacja, w porównaniu do konkurencji wymaga dwa razy mniej pamięci telefonu, a rozmiar APK- pliku stanowi zaledwie 2,1МB. Dzięki integracji funkcji oczyszczenia wysokiej jakości i podwyższenia roboczych prędkości, Twoje urządzenie będzie mniej zaśmieconym, stanie się szybszym i bezpieczniejszym.

Funkcje CM (Cleanmaster) Security:
► SKANOWANIE APLIKACJI I SYSTEMU
Aby uchronić Twój telefon przed wirusami, programami trojańskimi, wrażliwościami, programami reklamowymi i szpiegowskimi jest wykonywane skanowanie preinstalowanych /zainstalowanych aplikacji i całego systemu plików.
► SKANOWANIE KARTY SD
Do wykrywania i usuwania zagrożeń jest wykonywane dokładne skanowanie zewnętrznych kart SD.
► SKANOWANIE PODCZAS INSTALACJI
Aby zapobiec uszkodzeniu Twojego urządzenia podczas instalacji nowych aplikacji i aktualizacji wykonywane jest skanowanie w czasie rzeczywistym.
► SKANOWANIE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM
Regularne automatyczne skanowanie zapewnia bezpieczeństwo bez Twojego udziału.
► USUNIĘCIE ŚMIECI
Bardzo wysoką ocenę otrzymała funkcja usuwania zbędnych plików, efektywność której jest o 50% wyższa, niż w przypadku produktów konkurencyjnych.
► BLOKADA POŁĄCZEŃ
W razie potrzeby możesz zablokować niepożądane połączenia.
► BEZPIECZNY INTERNET
Blokowanie szkodliwych URL oraz ochrona przed fishingowymi stronami internetowymi z natychmiastowym ostrzegawczym powiadomieniem.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl