android-boom.pl
Mage And Minions
Aktualizacje:
14-02-2019, 16:25
Wersja:
1.3.40
Android:
4.0 i nowsze
Developer:
Making Fun, Inc.
Folder:
---
Źródło:

Mage And Minions v 1.3.40.apk - download za free

-1
Mage And Minions
Mage And Minions
Mage And Minions
Mage And Minions
Historia zachodząca w tej grze dość typowa dla tego gatunku, przez wiele wieków wszyscy żyli w pokoju i dobrobycie, stare legendy odeszły w zapomnienie, jednak starożytne zagrożenie nagle znów staje się aktualne. Zło powróciło do świata, armia nieumarłych wypełniła ziemię, która nigdy nie skosztowała goryczy. Ratować świat od napaści będziesz musiał właśnie Ty, wszakże bohaterzy też wygaśli już od wielu lat.

Nic rewelacyjnego w tej grze nie znajdziesz, wszystko od dawna znane - rozgrywka, system walki i liczne przedmioty w inwentarzu. Z całą pewnością, nie ma tu nic wspólnego z otwartym światem, w konsekwencji czego trzeba brodzić po ściśle oznaczonych marszrutach, od których tylko okresowo będą odgałęzienia, a wchodzić czy nie wchodzić do tych dodatkowych korytarzy - decyzja należy wyłącznie do Ciebie. W nich można znaleźć nie tylko liczne ukryte skarby, ale i wpaść w zasadzkę. Gra podzielona na niewielkie misje, każda z których przedstawia sobą dość obszerną lokalizację, która ma być oczyszczona od wszystkich nieprzyjaciół. Najpierw musisz wybrać, jakim będzie twój bohater, chociaż, tak naprawdę, asortyment nie jest wytworem wyobraźni. Masz do wyboru wojownika lub maga łącznie z płcią postaci. Owszem, walki toczą się w różny sposób, wojownicy - zwolennicy pobliskiej walki, magowie wolą posypywać swoje ogniste kule na odległość. Oczywiście, że ten asortyment technik bojowych nie ogranicza się tylko na tym, co prawda, nowe skills będą się otwierały w miarę awansowania na kolejne poziomy doświadczenia. Z czasem zostaną Ci udostępnione poważne zaklęcia, które jednoznacznie że nie będą czasochłonne w czasie ich stosowania, to dość typowe dla każdego RBC. Dla zaatakowania przeciwników wystarczy po prostu tapnąć na niego, i od momentu, gdy wybrany przez Ciebie cel zostanie zniszczony, bohater automatycznie przełącza się na najbliższych przeciwników i będzie z nimi walczyć do czasu, póki w okolicach nie zostanie ani jednego wroga. Zróżnicowane specjalne techniki można aktywować za pomocą gestów na ekranie, w sumie gesty są proste, ale wszystko jedno trzeba się do nich przyzwyczaić.

W nawiązaniu do niewielkiego rozmiaru, graficznie gra prezentuje się całkiem nieźle. Lokalizacje są naprawdę ładne wypełnione wszelkimi elementami, równie wszystko jest dobrze opracowane. Warto zwrócić uwagę na różne efekty, podobnie jak w trakcie stosowania zaklęć, tak i zwykłe efekty mgły i płomienia.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl