android-boom.pl
Last Empire-War Z
Aktualizacje:
6-05-2018, 12:00
Wersja:
1.0.63
Android:
2.3.3 i nowsze
Developer:
im30.net
Folder:
---
Źródło:

Last Empire-War Z v 1.0.63.apk - download za free

0
Last Empire-War Z
Last Empire-War Z
Last Empire-War Z
Last Empire-War Z
Twoje zadanie – stać w obronie tych, którzy przetrwali i pozbierać rozproszone grupy cywilów i żołnierzy, wykazując się cechami liderskimi. Zajmij właściwą pozycję w obronie swojej twierdzy. Będziesz musiał zbudować fortyfikacje, budowle i zapewnić swoim podopiecznym wszystko, co powinni mieć. Odeprzyj atak zombie, które nie pozwolą Ci odetchnąć i stale będą zagrażać bezpieczeństwu twojej bazy w kwestii ataku. Okrutne trupy chcą się dorwać do ostatnich zasobów i zniszczyć azyl. W ramach tej gry multiplayer, będziesz walczył przeciwko ohydnym potworom wspólnie z sojusznikami z całego świata.

Last Empire War Z – porywająca strategia, umożliwiająca zanurzenie się w apokaliptycznym świecie, owładniętym przez hordy zombie, które zajęły całą planetę, zmieniając ją nie do poznania i faktycznie nie pozostawiając prawie żadnych żywych ludzi. Ci, którym udało się przetrwać w krwawych walkach z chodzącymi pożeraczami, zbudowali schronienia.

Bądź gotowy na spotkanie z niebezpieczną przygodą, wstępuj do sojuszy i zawalcz o ostatnie zapasy żywności i broni. Wybierz swój własny styl przechodzenia gry i zakładaj przeróżne sojusze. Masz okazję okupować pola dla uzyskania dodatkowej żywności i ropy naftowej. Również gra posiada wiele funkcjonalnych budowli: uniwersytety, koszary, hurtownie, w których można schować zasoby. Za miastem możesz wydobywać ropę naftową i uprawiać pszenicę, aby zabezpieczyć tych, którzy przetrwali.
  • Video
Napisz Komentarz
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
©2019 Android-boom.pl